°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

FOTO z celebritnej párty: Kráska ako hamburger a holohlavá Céline Dion?!

Katy Perry a Céline Dion.
Katy Perry a Céline Dion.
Zdroj: profimedia.sk
08.05.2019 11:00

NEW YORK - Pokračovali! Ako sme vás už na topkách informovali, podujatie MET Gala bolo plné výstredných a šokujúcich kreácií. Mnohé hviezdy nesklamali ani outfitmi, ktoré zvolili na afterparty. Speváčka Katy Perry (34) sa prezliekla za hamburger, speváčka Céline Dion (51) bola učesaná tak, že pôsobila dojmom, akoby prišla o svoje vlasy.


Katy Perry je krásna a talentovaná žena, ktorá celkom rada šokuje. V priebehu pár hodín to dokázala hneď dvakrát. Najskôr prišla na slávnostný koberec podujatia MET Gala oblečená ako luster. Potom sa prezliekla a urobila zo seba hamburger.

Jej výstredná kreácia dokonca zaujala mnohé ďalšie šoubiznisové hviezdy, ktoré sa s ňou nadšene fotili. Neskôr si kostým zložila a mala na sebe len zelené šaty pripomínajúce šalát. 

Katy Perry zavítala na párty oblečená ako hamburger.
Katy Perry
Zdroj: profimedia.sk
 

Na žúre nechýbala ani speváčka Céline Dion. Tá na slávnostnom koberci pózovala s výraznou ozdobou hlavy, vďaka ktorej niektorým pripomínala odkvitnutú púpavu. Pred odchdom na párty si ju blondínka zložila dole. Vlasy však mala úplne ulízané a tak pôsobila dojmom, akoby bola holohlavá. 

Céline Dion na slávnostnom koberci.
Céline Dion
Zdroj: profimedia.sk

Céline Dion cestou na párty.
Céline Dion
Zdroj: profimedia.sk

Na párty nechýbali ani Kardashianky. Ako býva zvykom, Kim vystavila na obdiv svoje prednosti. Pozornosť však pútali aj iné partie jej tela, i výrazné líčenie a účes. 

Kim Kardashian nebolo možné prehliadnúť.
Kim Kardashian
Zdroj: Instagram


Galéria

Katy Perry a Céline Katy Perry zavítala na Céline Dion na slávnostnom Céline Dion cestou na Kim Kardashian nebolo možné Kylie Jenner Jeremy Scott, Gwen Stefani

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články