Johnny Depp má v posteli go-go tanečnicu: Sexi FOTO mašiny z Ruska! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Johnny Depp má v posteli go-go tanečnicu: Sexi FOTO mašiny z Ruska!

Johnny Depp
Johnny Depp
Zdroj: SITA
25.04.2019 20:00

LOS ANGELES - Sexepíl z nej priam kričí! Reč je o milenke slávneho herca Johnnyho Deppa (55). Ten, podľa medializovaných informácií, zbalil zhruba o 30 rokov mladšiu a poriadne zvodnú Rusku menom Polina Glen. Sexica má instagram plný rajcovných fotiek a prezentuje sa ako tanečnica a choreografka.


Johnny Depp má za sebou pomerne škandalózne manželstvo s kolegyňou Amber Heard, ktorú mal podľa medializovaných informácií mlátiť. Od rozvodu nemal po svojom boku oficiálnu partnerku. Avšak začiatkom roka ho paparazzi nafotili vo vášnivom objatí s neznámou kráskou. Ako aktuálne vyšlo najavo, nešlo len o akúsi jednorázovú záležitosť. 

Podľa medializovaných informácií tvori Johnny už nejaký ten čas zamilovanú dvojicu s ruskou go-go tanečnicou Polinou Glen. Dvojica sa zoznámila minulý rok na párty v Los Angeles a ich vzťah sa ukazuje ako celkom vážny. „Polina prezradila, že si ju chce vziať za ženu. Chce ísť tiež do Ruska, aby sa zoznámil s jej rodičmi,” prezradil zdroj z jej okolia pre Daily Mail. 

Johnny si vraj Polinu nasťahoval aj do svojho luxusného sídla. A my sa vôbec nečudujeme, že mu táto sexica poplietla hlavu...

Polina Glen
Zdroj: Instagram

Polina Glen
Zdroj: Instagram

Polina Glen
Zdroj: Instagram

Polina Glen
Zdroj: Instagram

Tvoria podľa vás Johnny a Polina pekný pár?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 593Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články