Utorok, 18. január 2022. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

Zo slávnej hviezdy striptérka: Pohľad na ňu vyráža dych!

Jennifer LopezGaléria fotiek (7)
Jennifer Lopez
Zdroj: Instagram

LOS ANGELES - To je telo! Speváčka a herečka Jennifer Lopez (49) patrí k hviezdam, ktoré na topkách ospevujeme pomerne často. A právom. Je talentovaná, úspešná a krásna. Okrem príprav na svadbu ju aktuálne zamestnáva najmä nakrúcanie nového filmu, v ktorom stvárňuje striptérku.


Jennifer Lopez je pri komunikácii s fanúšikmi cekom aktívna. Prostredníctvom instagramu sa s nimi delí o momentky zo svojho súkromia, ale propaguje tiež svoje pracovné aktivity. Momntálne je to napríklad aj nakrúcanie počinu, v ktorom si zahrá striptérku Ramonu. „Som podnikavé dievča. Len chcem, aby ste to vedeli. Na pľaci počas nakrúcania filmu Hustlers,” pripísala herečka k fotke, na ktorej pózuje v úsporných bikinách. 

Jennifer trávi veľa času cvičením a dbá o svoju postavičku. Vie to hádam každý z jej fanúšikov. Aj napriek tomu mnohých pohľad na jej vypracované telo dosť šokoval. „Neuveriteľné! Absolútna dokonalosť,” znie v mnohých komentároch.  

Niet pochýb, že fanúšikovia budú nadšení aj zo samotného filmu. Lopez v nedávnych rozhovoroch prezradila, že tancu pri tyči venovala veľa času. „Bola som sama modrina. Zrazu som cítila také svaly, o ktorých som ani nevedela, že ich mám,” uviedla slávna herečka. 

Jennifer Lopez
Galéria fotiek (7)
Jennifer Lopez vystavila na obdiv svoje vypracované telo.
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Zo slávnej hviezdy striptérka: Pohľad na ňu vyráža dych!

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/zuz/FOTO: instagram Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články