Conchita Wurst radikálne zmenila imidž: Veď je z nej chlap! Sexi chlap... | Topky.sk

Nedeľa, 21. júl 2019. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Conchita Wurst radikálne zmenila imidž: Veď je z nej chlap! Sexi chlap...

Conchita Wurst
Conchita Wurst
Zdroj: SITA
24.03.2019 18:00

VIEDEŇ - Ako iný človek! Meno Conchita Wurst (30) sa každému spája s bradatým umelcom odetým v krásnych ženských šatách, ktorý v roku 2014 vyhral súťaž Eurovision Song Contest. Kontroverznému imidžu tejto hviezdy je však nateraz koniec. Z Conchity je razom šarmantný muž. Aha!


Meno Thomas Neuwirth je mnohým ľuďom cudzie. Keď sa však povie Conchita Wurst, tak si hádam každý spomenie na bradatú speváčku, ktorá sa preslávila v roku 2014. Eurovíziu vyhrala zrejme nielen kvôli svojej piesni, ale aj vďaka kontroverznému imidžu. Tomu bola verná roky. 

Conchita Wurst
Zdroj: SITA

Nedávno sme vás na topkách informovali, že brunetka zatúžila po zmene. Conchita sa predviedla s blond vlasmi a rovnakú farbu mala aj jej brada. 

Conchita Wurst radikálne zmenila
Zdroj: Instagram C.W.

Na nedávnom Opernballe sa Conchita Wurst ukázala v jednoduchých šatách s hlbokým výstrihom, s hustou bradou, holou hlavou a výrazným líčením. 

Conchita Wurst
Zdroj: profimedia.sk

Ženská podoba Conchity je ale, zdá sa, minulosťou. Pohľad na aktuálne fotky kontroverznej speváčky sú pre mnohých ozaj šokujúce. Najnovšie sa totiž prezentuje ako muž. „Wau! To je úžasné a neuveriteľné. Nemala som tušenia, že pod tými parochňami, šminkami a šatami sa skrýva takýto fešák!” znejú niektoré z komentárov. Čo na fešáka Thomasa hovoríte vy?   

Conchita Wurst
Zdroj: Instagram

Vyzerá podľa vás Conchita s novým imidžom dobre?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 2205Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články