Dcéru legendárneho Michaela Jacksona hospitalizovali: Paris sa pokúsila o samovraždu... Môže za to kontroverzný dokument! | Topky.sk

Štvrtok, 23. máj 2019. Meniny má Želmíra, zajtra Ela.

Dcéru legendárneho Michaela Jacksona hospitalizovali: Paris sa pokúsila o samovraždu... Môže za to kontroverzný dokument!

Paris Jackson
Paris Jackson
Zdroj: SITA
16.03.2019 22:10

NEW ORLEANS - Mladá Paris Michael Katherin Jackson (20) to v živote nemá ľahké. Hoci je dcérou jednej z najväčších speváckych legiend, jej životná cesta je pretkaná samými problémami. Prvýkrát sa pokúsila o samovraždu pred šiestimi rokmi. Tentoraz opäť skončila hospitalizovaná, pričom dôvodom má byť kontroverzný dokument o jej otcovi.


Uplynulé dni sa podpísali na psychike dcéry zosnulého Michaela Jacksona, Paris. Tá to v živote nemá jednoduché a už v rannom tínedžerskom veku sa prvýkrát pokúsila spáchať samovraždu, keď sa predávkovala tabletkami a aby toho nebolo málo, podrezala si aj žily.

Svetlo sveta uzrel nedávno nový kontroverzný dokument o škandáloch Michaela Jacksona.
Dcéru legendárneho Michaela Jacksona

Ani začiatok tohto roka jej veľmi neprial, keď sa psychicky zrútila, no tu už sa sama dokázala prihlásiť na liečenie. Hoci sa už z liečebne dostala, svoj pokoj stále nenachádza. Môže za to práve dokument o jej otcovi Leaving Neverland, ktorý hovorí o jeho škandáloch.

Nosnou témou je, ako inak, to, že mal zneužívať neplnoleté deti. I keď celá rodina stojí za ním a tvrdia, že je nevinný, stále sa nájde niekto, kto o jeho čestnosti pochybuje. Najnovšie Wade Robson a Steven Safechuck, ktorí nakrútili posledný kontroverzný dokument.

Opäť tak otvorili starú tému a jatria ako-tak zahojené rany rodiny. Parisina slabšia psychika to však neuniesla a blondínka zasa zvolila radikálne riešenie - pokus o samovraždu a opäť podrezaním žíl. Portál TMZ.com informoval, že dedička po Jacksonovi bola hospitalizovaná v nemocnici v dôsledku pokusu o samovraždu, pričom zdroj z rodiny potvrdil, že dôvodom je spomínaný dokument. Ten istý portál tiež verejnosť informoval, že Paris z nemocnice už stihli prepustiť a je v opatere „svojho tímu".

Dcéra Paris dokument psychicky neuniesla.
Paris Jackson
Zdroj: SITA


Galéria

Paris Jackson Svetlo sveta uzrel nedávno Dcéra Paris dokument psychicky Michael Jackson Paris sa o samovraždu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: SITA/AP,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články