Kyprá kráska na Miss Universe: Najskôr nahá selfie, potom... Chúďa! | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Kyprá kráska na Miss Universe: Najskôr nahá selfie, potom... Chúďa!

Ashley Graham
Ashley Graham
Zdroj: Instagram
17.12.2018 17:00

BANGKOK - Na fanúšikov nezabudla! V nedeľu sa konala veľkolepá súťaž krásy Miss Universe, v rámci ktorej sa ako moderátor predviedol Steve Harvey (61). Mikrofónu sa však chopila aj plus size modelka Ashley Graham (31). Tá mala pod palcom zákulisie. A práve tam sa jej prihodilo nepríjemné zranenie.


Ashley Graham je najslávnejšou a najúspešnejšou plus size modelkou súčasnosti. Nečudo, že na instagrame má takmer 8 miliónov followerov. S nimi sa denne delí o momentky zo svojho života. Kráska sa aktuálne nacháda v Thajsku, kde sa konalo svetové finále súťaže Miss Universe, v rámci ktorého sa predviedla ako spolumoderátorka. 

Pred veľkým večerom si Ashley dopriala oddych v saune. Pri tej príležitosti sa s fanúšikmi podelila o fotku, na ktorej pózuje celkom nahá, prsia si kryla rukami. 

Ashley Graham sa s fanúšikmi podelila o takúto nahú selfie.
Ashley Graham
Zdroj: Instagram

Na veľkolepé finále a pobyt v Thajsku však brunetka nebude spomínať len v dobrom. Stačila totiž chvíľka nepozornosti a Ashley hrozivo spadla. V zákulisí boli našťastie zdravotníci, ktorí zranenú krásku hneď ošetrili. 

Ashley Graham sa pri páde z pódia zranila.
Ashley Graham
Zdroj: Instagram

Patríte medzi fanúšikov Ashley Graham?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 588Galéria

Ashley Graham Ashley Graham sa s Ashley Graham sa pri Ashley Graham sa nepekne Ashley Graham počas súťaže Ashley Graham ako spolumoderátorka Ashley Graham

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články