°C

Nedeľa, 5. júl 2020. Meniny má Cyril a Metod, zajtra Patrícia, Patrik.

Z červeného koberca: Raperka so spotenými pazuchami a Mariah Carey... No téééda!

Iggy Azalea a Mariah Carey
Iggy Azalea a Mariah Carey
Zdroj: profimedia.sk
24.09.2018 17:00

LAS VEGAS - Zaujali! V týchto dňoch prebieha hudobný festival iHeartRadio Music, ktorého sa zúčastňujú viaceré hviezdy. Medzi nimi aj raperka Iggy Azalea (28), ktorá sa na červenom koberci, chúďatko, zapotila. Pri pohľade na fotky nadšená určite nebude. Zato Mariah Carey (48) bude mať radosť. Momentálne totiž vyzerá skvele.


Vždy to tvrdíme - Aj hviezdy sú len ľudia z mäsa a kostí! Ani celebrity nie sú vždy dokonalé a aj im sa občas prihodí nejaký ten trapas. Svoje by o tom aktuálne vedela hovoriť raperka Iggy Azalea. Blondínka totiž zavítala na iHeartRadio Music festival síce v peknom outfite, avšak pod pazuchami jej "svietili" mapy od potu. A tie celkový dobrý dojem ihneď pokazili. 

Iggy Azalea
Zdroj: profimedia.sk

Na výbornú však vyzerala speváčka Mariah Carey. 48-ročná popová diva má znovu jedno z tých období, keď sa môže pochváliť chudšou postavou. Za tú vďačí nedávnej operácii, pri ktorej si dala zmenšiť žalúdok. Chvályhodná je však aj jej tvárička, na ktorej by ste márne hľadali vrásky. Blondínka je momentálne kočka, nie?! 

Mariah Carey
Zdroj: profimedia.sk

Stal sa vám niekedy podobný trapas ako blonďavej raperke?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 256Galéria

Iggy Azalea a Mariah Iggy Azalea Mariah Carey Kelly Clarkson sa na Aj Carrie Underwood vystúpila

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články