°C

Piatok, 29. máj 2020. Meniny má Vilma, zajtra Ferdinand.

Krásna misska († 32) sa obesila: Jej smrť mala hrozné následky!

Sophie Gradon a Aaron Armstrong
Sophie Gradon a Aaron Armstrong
Zdroj: Facebook
12.07.2018 17:00

PONTELAND - Odišiel za ňou! Na topkách sme vás nedávno informovali, že Miss Veľkej Británie a účastníčka reality šou Love Island - Sophie Gradon († 32) si siahla na život. Dnes už je známe, že sa obesila. Smrť celebritnej krásky niesol ťažko najmä jej 25-ročný milenec Aaron. Ten podľa najnovších informácií deň po pohrebe svojej lásky tiež spáchal samovraždu.


Keď sa verejnosť dozvedela o náhlej smrti známej Angličanky Sophie Gradon, boli v šoku nielen organizátori súťaže Miss, či fanúšikovia a jej kolegovia zo šou Love Island. Kráska totiž odišla z tohto sveta veľmi mladá. 

Krásnu missku († 32) našli mŕtvu: Exmilenka hovorí o samovražde!

Ako vyšlo najavo, Sophie bojovala s depresiami. Tie sa prehlbili, keď jej zomrel blízky priateľ. A hoci bola misska z roku 2009 krásna, navonok šťastná a zamilovaná, nič ju neodradilo od toho, aby si siahla na život. 

Smrť známej krásky bola diskutovaná aj na sociálnych sieťach. Jej frajer Aaron musel čeliť mnohým nenávistným komentárom. A nielen tomu... 25-ročný mladík si totiž deň po jej pohrebe siahol na život. „Som v posteli a jediné, čo cítim je Sophie,” znie jeden z mnohých bolestných príspevkov, ktoré Aaron zverejňoval na sociálnych sieťach.  

V jednom z nich akoby naznačil, aké hrozné sú jeho plány. „Nikdy ťa neprestanem milovať a moje srdce bude navždy tvoje. Až do dňa, kým nebudeme opäť spolu. Vidíme sa čoskoro, anjel môj, zohrievaj pre mňa posteľ,” napísal Aaron, ktorý sa podľa vyjadrení svojich príbuzných pokúsil o samovraždu aj zhruba pred štyrmi rokmi. Vtedy ho zachránil brat... 

Aaron Armstrong sa nevedel zmieriť so smrťou svojej krásnej frajerky. Instagram zásoboval slovami plnými bolesti.
Sophie Gradon, Aaron Armstrong
Zdroj: Facebook


Galéria

Sophie Gradon a Aaron Aaron Armstrong sa nevedel Aaron svoju lásku Sophie Aj Sophie sa o Sophie Gradon bola kráľovnou

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články