Hviezdy obľúbenej reality šou v šoku: 26-ročný fešák sa obesil v parku! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Hviezdy obľúbenej reality šou v šoku: 26-ročný fešák sa obesil v parku!

Mike Thalassitis
Mike Thalassitis
Zdroj: Instagram
18.03.2019 17:00

LONDÝN - Nedokážu sa z toho spamätať! Šoubiznis vo Veľkej Británii smúti. Dôvodom je nečakaná smrť futbalistu Mikea Thalassitisa (†26), známeho z viacerých reality šou. Svalnáč si podľa všetkého siahol na život sám. Jeho bezvládne telo bolo nájdené na strome v parku neďaleko jeho domova.


Mike Thalassitis síce v našich končinách nebol známy, avšak vo Veľkej Británii sa zviditeľnil účinkovaním v reality šou Love Island a Celebs Go Dating. Niektorí ho poznali aj vďaka športovej kariére - profesionálne hrával futbal. 

V sobotu ráno zasiahli jeho nabližších a priateľov tie najhoršie správy. Sympatický mladík zomrel. Informácie o jeho smrti potvrdili policajti aj jeho manažér. Mike mal spáchať samovraždu. Vraj sa obesil. 

Jeho priatelia a kamaráti sú zrútení. Na sociálnych sieťach mu posielajú odkazy a spomínajú na neho. Sú viaceré dohady, prečo si Mike siahol na život. Nedávno mu zomrel najlepší kamarát a pred pár dňami aj milovaná babička, o ktorú sa staral. Športovec mal vraj tiež dlhy. „Jeho životný štýl bol dosť nákladný. V poslednom čase veľa nezarábal. A zvlášť po tom, keď bol babičkiným ošetrovateľom,” uviedol pre médiá zdroj z jeho okolia. 

Mike Thalassitis bol vo Veľkej Británii známy. Často chodieval na rôzne spoločenské akcie.
Mike Thalassitis
Zdroj: Instagram


Galéria

Mike Thalassitis Mike Thalassitis bol vo Mike Thalassitis Mike Thalassitis Mike Thalassitis

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články