Pondelok, 2. august 2021. Meniny má Gustáv, zajtra Jerguš.

Obľúbená herečka dovolenkuje v Grécku: Na bikiny si už netrúfla - A TOTO je dôvod!

Kate Hudson
Kate Hudson
Zdroj: SITA
18.06.2018 22:00

MYKONOS - Zaoblila sa! O herečke Kate Hudson (39) je známe, že vyznáva zdravý životný štýl a miluje pravidelný pohyb. Odmenou jej je tip-top postavička. Sympatická blondínka je momentálne v radostnom očakávaní, a tak jej telo prechádza viacerými zmenami. Guľaté bruško sa podarilo zvečniť paparazzom, ktorí ju stretli na obľúbenom grécckom ostrove.


Herečka Kate Hudson, známa z viacerých romantických komédií, je šťastnou dvojnásobnou mamičkou. K synom by jej už čoskoro malo pribudnúť dievčatko, z čoho ma sympatická blondínka obrovskú radosť.

Pôrod sa pomaličky blíži, avšak Kate si v týchto dňoch dopriala dovolenku na gréckom ostrove Mykonos, ktorí je medzi hviezdami celkom obľúbený. Nečudo, že sa to tam hemží aj bulvárnymi fotografmi, ktorým sa budúcu mamičku podarilo zvečniť na pláži. 

Usmievavá Kate mala na sebe vrchný diel bikín, ale dolnú časť tela si kryla plážovou šatkou. Zrejme jej pár kíl pribudlo a cíti sa takto pohodlnejšie. Za zmienku stojí aj guľaté bruško, ktoré už rozhodne nemožno prehliadnúť. 

Hudson robia na dovolenke spoločnosť jej synovia a priateľ Danny Fujikawa, aj slávna mama Goldie Hawn s partnerom Kurtom Russellom. 

Tehotná Kate Hudson sa už na pretŕčanie v bikinách necíti.
Kate Hudson
Zdroj: profimedia.sk

Kate Hudson s tehotenským bruškom.
Kate Hudson
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Kate Hudson Tehotná Kate Hudson sa Kate Hudson s tehotenským Kate Hudson je s Kate Hudson zverejnila na Kate Hudson zverejnila na Rodina Kate Hudson si

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články