Shakira ovládla Londýn: Jej stehná zabrali celé pódium! | Topky.sk

Nedeľa, 17. február 2019. Meniny má Miloslava, zajtra Jaromír.

Shakira ovládla Londýn: Jej stehná zabrali celé pódium!

Shakira
Shakira
Zdroj: profimedia.sk
12.06.2018 17:00

LONDÝN - Bolo sa na čo pozerať! Slávna speváčka Shakira (41) v rámci svojho turné zavítala aj do Veľkej Británie, kde mala koncert v pondelok večer. Ako prezrádzajú zábery z neho, fanúšikovia si ozaj prišli na svoje. Blondínka sa s nimi ochotne objímala a okrem spevu im dopriala aj príjemný vizuálny zážitok.


Majstrovstvá sveta vo futbale sú za rohom. Tie, ktoré sa konali v roku 2010, výrazne ovplyvnili životy kolumbijskej speváčky Shakiry a futbalistu Gerarda Piquého. Spojila ich hymna majstrovstiev - Waka Waka, ktorú kráska naspievala. 


Všetko o Majstrovstvách sveta vo futbale 2018 nájdete na stránke sportky.sk!


Zatiaľ čo sa Gerard pripravuje na majstrovstvá, jeho krásna manželka Shakira vo veľkom koncertuje. Pred pár dňami sa predviedla v Asterdame, kde ju videli prvýkrát naživo vystupovať aj synovia Milan a Sasha. 

Začiatkom tohto týždňa sa blondínka predviedla v Londýne. Na instagrame sa okrem iného pochválila zábermi, ako sa v úvode koncertu srdečne zvítala s fanúšikmi. Za zmienku stojí, že na pódiu vystriedala viacero vydarených kostýmov. Zaujímavým zážitkom mohlo byť aj to, že vďaka špeciálnym efektom spievala Shakira pod svojou zväčšeninou. 

Shakirine stehná v nadrozmernej veľkosti.
Shakira
Zdroj: profimedia.sk

Patríte medzi fanúšikov speváčky Shakiry?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 890Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články