Známa Nemka sa nahoty nebojí... A aká je vášnivá! | Topky.sk

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Známa Nemka sa nahoty nebojí... A aká je vášnivá!

Diane Kruger
Diane Kruger
Zdroj: Mars Distribution
23.03.2018 22:00

PARÍŽ - Herečka Diane Kruger (41) už neraz potvrdila, že hanblivosť v jej živote nemá miesto. Pred kamerami sa vyzliekla napríklad vo filme Trója, ale aj vo viacerých ďalších počinoch. Holé prsia najnovšie predviedla vo francúzskej dráme Tout nous sépare.


Písal sa rok 2004, keď herečka Diane Kruger stvárnila božskú Helenu vo veľkofilme Trója. Podľa medializovaných informácii sa o túto rolu uchádzali aj Nicole Kidman a Julia Roberts, no vyfúkla im ju práve charizmatická Nemka. Blondínka vtedy predviedla pred kamerami nielen svoj talent, ale v plnej paráde aj nahé telo. 

Diane Kruger vo filme Trója.
Diane Kruger - Trója
Zdroj: Warner Bros

Diane očarila mnohých. A tak nečudo, že ju magazín People zaradil medzi najkrajšie ženy sveta. „Krása určite otvára mnohé dvere. Bolo by ale úbohé myslieť si, že je to to jediné, čo mám,” vyjadrila sa v minulosti Diane, ktorá rozpráva viacerými jazykmi. 

Kruger ovláda i francúzštinu, čo najnovšie predvedla v dráme Tout nous sépare. Tvorcovia počinu však okrem jej jazykových znalostí preverili i to, či vie byť pred kamerami stále rovnako vášnivá ako v minulosti. Pri pohľade na zábery z filmu o tom nemožno pochybovať.  

Diane Kruger vo francúzskej dráme predviedla vášeň a svoje holé prsia.
Diane Kruger
Zdroj: Mars Distribution

Patríte medzi fanúšikov herečky Diane Kruger?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 692Galéria

Diane Kruger Diane Kruger vo filme Diane Kruger vo francúzskej Diane Kruger sa filmovej Diane Kruger vie byť Diane Kruger je krásna Diane Kruger Diane Kruger má sexepílu

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, Mars Distribution, Warner Bros

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články