°C

Štvrtok, 24. september 2020. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

FOTO slávnej Češky z kúpeľne: Tak na TOTO by mnohé nemali odvahu!

Petra Němcová
Petra Němcová
Zdroj: Instagram
17.03.2018 11:00

NOVÝ ZÉLAND - Nemá problém! Hoci Petru Němcovú (38) poznáme ako vždy upravenú a očarujúcu krásku z červeného koberca, za dverami kúpeľne aj ona zhadzuje šaty a odstraňuje si mejkap. V týchto dňoch sa slávna modelka počas večerných rituálov zvečnila. A fanúšikovia sa nestačili diviť!


Petra Němcová sa v týchto dňoch zdržiava na Novom Zélande. Presunula sa tam z Nepálu, kde sa podieľala na otvorení školy. Rodáčka z Českej republiky už neraz potvrdila, že má dobré srdce. A šťastné úsmevy tamojších detí sú toho opäť dôkazom. 

Kráska však na instagrame okrem záberov z otvárania školy zverejnila aj poriadne odvážnu fotku z kúpeľne. Na nej síce pózuje značne vyprsená, mnohých však pri pohľade na záber prekvapila modelkina unavená tvár.

Petra sa totiž bez problémov ukázala svetu bez štipky mejkapu a s výrazými kruhmi pod očami. Nuž, dáte nám iste za pravdu, že mnohé dámy by na takúto kruto úprimnú fotku nenabrali odvahu...

Petra Němcová nemá problém ukázať svetu aj svoje nedostatky.
Petra Němcová
Zdroj: Instagram

Je vám sympatické, že Petra zverejňuje na instagrame aj takéto fotky?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 811Galéria

Petra Němcová Petra Němcová nemá problém Petra Němcová otvárala školu Petra Němcová je krásna Petra Němcová je ozdobou Petra Němcová chodieva do Petra Němcová Petra Němcová má takéto

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články