Prekliatie krásnej Češky! ROZCHOD s tretím snúbencom: Už má nového a mladšieho! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Prekliatie krásnej Češky! ROZCHOD s tretím snúbencom: Už má nového a mladšieho!

Petra Němcová
Petra Němcová
Zdroj: Instagram
02.01.2019 09:00

ČESKO - Je krásna, úspešná a oddaná charite, no v láske zatiaľ šťastie nemala. Jedna z najúspešnejších českých topmodeliek Petra Němcová (39) zrušila už tretie zásnuby. No sama, zdá sa, dlho nezostala a bankára vymenila za sexi mladíka.


Vyzerá to, že Petru Němcovú sprevádza zvláštne prekliatie. Kráska nie a nie nájsť muža svojich snov. Podľa najnovších informácií modelke stroskotal aj posledný vzťah s finančníkom Alejandrom Grimaldim. Dvojica sa pritom zasnúbila ešte v júni 2017 vo francúzskom Saint-Tropez a spoločne cestovali po svete a pracovali spolu na charitatívnych projektoch. Podľa zdroja denníka Page Six sa dvojica rozišla v dobrom a zostávajú naďalej priateľmi. Čo však bolo dôvodom ukončenia ich vzťahu, známe nie je.

Prekliatie krásnej Češky! ROZCHOD
Zdroj: profimedia.sk

Topmodelka bola celkovo zasnúbená už trikrát. V roku 2004 tragicky prišla o vtedajšieho prvého snúbenca, fotografa Simona Atleeho po tom, čo ich v Thajsku zasiahla vlna cunami. Sama modelka vtedy prežila iba zázrakom, keď sa zachytila o palmu a zostala na nej visieť neuveriteľných osem hodín. Následne sa ešte dlho zotavovala zo zranení v nemocnici. V roku 2011 sa zasnúbila druhýkrát, s hercom Jamiem Belmanom. Ani tento vzťah však dlho nevydržal a už v apríli 2012 sa dvojica rozišla.

Petra si svoje súkromie úzkostlivo stráži a tak nie je celkom jasné, kedy presne k rozchodu s finančníkom došlo. Na verejnosť sa však dostali fotografie, ktoré ju zachytávajú vo vášnivom objatí nového muža. Sexi mladík si s modelkou užíval v Mexickom Tulume. Či krásnej Petre tento vzťah konečne prinesie vytúžené šťastie, ukáže čas.

Prekliatie krásnej Češky! ROZCHOD
Zdroj: profimedia.sk

Myslíte si, že tento mladík bude pre Petru ten pravý?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 650Galéria

Petra Němcová Vzťah s bankárom Alejandrom Modelka bola prichytená v Kráska Petra Němcová v Modelka a finančník spolupracovali Od tragédie spôsobenej vlnou Od tragédie spôsobenej vlnou

Nástroje k článkuZDROJ: bee
FOTO: Profimedia.sk Instagram P.N.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články