°C

Štvrtok, 16. júl 2020. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Hrozné FOTO exmanžela Pamely Anderson: Vlastný syn ho zmlátil tak, že skončil v nemocnici!

Tommy Lee so svojou snúbenicou.
Tommy Lee so svojou snúbenicou.
Zdroj: Instagram
07.03.2018 17:00

LOS ANGELES - Museli ho ošetriť! Tommy Lee (55) je v očiach verejnosti vnímaný ako búrlivák, násilník a problémový hudobník. Zdá sa, že čo-to z jeho divokej povahy zdedil aj starší syn Brandon (21). Ten podľa medializovaných informácií fyzicky napadol svojho známeho otca. K útoku malo dôjsť v pondelok v noci a bubeník sa fotkou zbitej tváre "pochválil" na sociálnych sieťach.


Tommy Lee má za sebou vzťahy s viacerými známymi ženami. Najviac je jeho meno spájané s Pamelou Anderson, ktorá mu porodila dvoch synov - Brandona a Dylana. Práve starší z nich si s bubeníkom v pondelok v noci skočil do vlasov. 

„Ja a moja snúbenica sme boli v posteli, keď môj syn vtrhol do izby a napadol ma. Požiadal som ho, aby odišiel a on ma napadol,” vyjadril sa na twitteri Tommy Lee, ktorý zverejnil aj fotku zbitej tváre. Podľa medializovaných informácií vraj Brandon konal v sebaobrane a jeho známy otec bol údajne opitý. 

Bubeník však tieto dohady poprel. „Moje srdce je zlomené. Môžete dať svojim deťom všetko po čom túžia a oni sa aj tak postavia protí vám,” dodal Tommy, ktorý sa vraj obáva, že by na neho Brandon mohol zaútočiť aj so zbraňou. 

FOTO zmláteného Tommyho Lee nájdete v GALÉRII>>


Galéria

Tommy Lee so svojou Tommy Lee zverejnil na Brandon Lee Brandon Lee Brandon Lee na instagrame Tommy Lee

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, twitter

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články