°C

Sobota, 4. apríl 2020. Meniny má Izidor, zajtra Miroslava.

Krásna Rosalinda na FOTO bez mejkapu: Fíha! Spoznali by ste ju?

Thalia preferuje výrazné líčenie.
Thalia preferuje výrazné líčenie.
Zdroj: Instagram
27.02.2018 20:00

MEXIKO - Ako iný človek! Speváčka a herečka Thalia (46), ktorá je v našich končinách známa vďaka účinkovaniu v telenovele Rosalinda, je krásna žena. Keď sa ukáže v spoločnosti je vždy neprehliadnuteľná, a to aj vďaka výraznému líčeniu. Pred pár dňami ukázala bunetka svetu svoju prirodzenú tvár a vyzerá teda inak, než sme zvyknutí.


Telenovely sa svojho času tešili na slovenských obrazovkách veľkej obľube. Príbeh o kvetinárke Rosalinde je preto dobre známy mnohým romantickým dušiam. S ním bola neodmysliteľne spätá mexická kráska Thalia, ktorá sa môźe prezentovať aj hudobnými úspechmi.

Hoci od čias nakrúcania Rosalindy ubehli desiatky rokov, jej predstaviteľka akoby vôbec nestarla. Pri pohľade na jej tip-top postavičku a peknú tvár znie priam neuveriteľne, že Thalia tento rok oslávi 47. narodeniny. 

Brunetka patrí k hviezdam, ktoré sú na sociálnych sieťach celkom aktívne. S fanúšikmi sa okrem pracovných aktivít delí aj o tie súkromie. Bežne zverejňuje fotky v bikinách a ochotne sa pochváli aj momentkou prirodzenej tváre. Od fanúšikov dostáva samé komplimenty. Čo poviete, právom?! 

Speváčka a herečka Thalia preferuje výrazný mejkap.
Rosalinda
Zdroj: Instagram

Takto vyzerá Thalia bez nánosov mejkapu.
Rosalinda
Zdroj: Instagram

Vyzerá podľa vás Rosalinda dobre aj bez mejkapu?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 727Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články