Obrovská radosť Adama Levina z Maroon 5: S manželkou čakajú druhé dieťa! | Topky.sk

Nedeľa, 22. júl 2018. Meniny má Magdaléna, zajtra Oľga.

Obrovská radosť Adama Levina z Maroon 5: S manželkou čakajú druhé dieťa!

Ilustračné foto
Ilustračné foto, Zdroj: SITA
14.09.2017 17:30

LOS ANGELES - Frontman americkej kapely Maroon 5 Adam Levine a jeho manželka, namíbijská modelka Behati Prinsloo sa stanú dvojnásobnými rodičmi.


Dvadsaťosemročná rodáčka z juhoafrického Vanderbijlpark oznámila radostnú správu v stredu prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila fotografiu s popiskom "druhé kolo", na ktorej má oblečené bikiny a je jej vidno tehotenské bruško.

Tridsaťosemročný muzikant a modelka, známa najmä ako jeden z anjelikov značky spodnej bielizne Victoria's Secret, sa zosobášili v júli 2014 v Mexiku po dvoch rokoch randenia. Spolu už vychovávajú takmer ročnú dcérku Dusty Rose.

Adam Noah Levine pôsobí v spomínanej skupine Maroon 5 od jej vzniku v roku 1994, pričom pôvodne sa volala Kara's Flowers. Pod týmto názvom vydali v roku 1997 album The Fourth World. Ako Maroon 5 debutovali štúdiovkou Songs About Jane (2002). Po nej nasledovali počiny It Won't Be Soon Before Long (2007), Hands All Over (2010), Overexposed (2012) a V (2014), pričom všetkých päť sa dostalo do prvej desiatky britského i amerického albumového rebríčka. Skupina získala okrem iného tri ceny Grammy.

 

ROUND 2.....

Príspevok, ktorý zdieľa Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo),


Galéria

Ilustračné foto Behati Prinsloo Adam Levine, Behati Prinsloo Adam Levine, Behati Prinsloo

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články