°C

Pondelok, 17. február 2020. Meniny má Miloslava, zajtra Jaromír.

Trapas britskej hviezdičky: Dievča zlaté, si sa videla v zrkadle?!

Jessica Woodley
Jessica Woodley
Zdroj: Instagram
01.09.2017 00:00

LONDÝN - Toto jej nevyšlo! Jessica Woodley (22) je v rodnej Británii známa vďaka účinkovaniu v reality šou Made in Chelsea, kamarátstvu s modelkou Lottie Moss (19), či nedávnemu škandálu, keď na festivale šňupala biely prášok. V týchto dňoch vyrazila do nočných ulíc nalíčená tak, že pohľad na ňu mnohých pobavil.


Jessica Woodley je bulvárnym fotografom dobre známa. Najmä potom, čo ju nedávno zvečnili v situácii, ktorá ju nevykreslila v tom najlepšom svetle. Sediac na obrubníku totiž vdýchla cez nos podozrivý biely prášok.   

K škandálu sa hviezdička reality šou Made In Chelsea príliš nevyjadrovala. Avšak nevyhýba sa ani spoločenským podujatiam a zábave. Počas uplynulého týždňa zavítala na párty, ktorú v jednom z londýnskych barov usporiadala istá športová značka. 

Mladá hviezdička stavila na trendy kúsok - crop top, ktorý doplnila širšími džínsami. Vršok toho z jej opáleného tela dosť odhaľoval. Jessica ale najvac zaujala nevhodným odtieňom mejkapu, ktorý bol o dosť svetlejší, než jej pokožka. Riadny trapas, čo? 

Jessica Woodley si vyrobila trapas, keď si na tvár naniesla oveľa svetlejší mejkap.
Jessica Woodley
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Jessica Woodley Jessica Woodley si vyrobila Jessica Woodley Jessica Woodley Jessica Woodley Jessica Woodley Jessica Woodley Jessica Woodley

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články