Kočka z telky vyrazila fotografom dych: Na premiére urobila TO, čo nik nečakal! | Topky.sk

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Kočka z telky vyrazila fotografom dych: Na premiére urobila TO, čo nik nečakal!

Millie Mackintosh na premiére filmu Zoolander No.2 poriadne zaskočila prítomných fotografov.
Millie Mackintosh na premiére filmu Zoolander No.2 poriadne zaskočila prítomných fotografov.
Zdroj: profimedia.sk
06.02.2016 00:00

LONDÝN - Nezbednica jedna! Jednou z filmových noviniek roka 2016 je aj komédia Zoolander No.2, ktorú tvorcovia a hlavní protagonisti v týchto dňoch premiérujú vo vybraných mestách. Počas uplynulého týždňa zavítali aj do Londýna, kde bolo aj napriek chladnému počasiu veľmi horúco. Postarali sa o to prítomné krásky nahodené v dráždivých outfitoch. Aza najviac provokovala Millie Mackintosh (26), ktorá zdvihla sukňu svojich šiat priamo pred fotografmi.


Vie ako zaujať! Millie Mckintosh je vo Veľkej Británii známa najmä vďaka účinkovaniu v televíznej šou Made in Chelsea. Jej manželom je raper Stephen Paul Mandderson, vystupujúci pod umeleckým menom Professor Green, s ktorým tvoria pomerne sympatickú dvojicu. 


Prominentný "manžel roka": Intímne FOTO svojej ženy pustil do sveta!


Professor Green nie je žiadny sebec a o pôvaby svojej nežnej polovičky sa ochotne podelí s celým svetom. Napokon, ani veľmi nemá na výber. Fešná brunetka má totiž tip-top postavičku, ktorú rozhodne nemieni skrývať. Dôkazom je napríklad jej outfit z tohtotýždňovej premiéry filmu Zoolander No.2. 

Millie si to na modrý koberec namierila v čiernych šatách s vysokými rázporkami, odhaleným chrbtom a hlbkým výstrihom. Človek pri pohľade na ňu ani nevedel, kam skôr s očami. Počas pózovania fotografom však sexica dala jasne najavo, čo je na jej tele najkrajšie. Na prekvapenie všetkých si začala naprávať sukňu, ktorá vďaka strihu dohalila nielen brunetkine nohy, ale aj oblý zadoček.  

Millie Mckintosh sa pochválila dokonale tvarovanými nohami, odhalila aj kúsok zadočka.
Millie Mackintosh
Zdroj: profimedia.sk

Prekvapilo vás, že si Millie naprávala šaty rovno pred fotografmi?

87 % nie
áno 13 %

Hlasovalo: 432Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články