°C

Štvrtok, 2. apríl 2020. Meniny má Zita, zajtra Richard.

Božská Claudia Schiffer bez šiat: Takto vyzerá jej telo pred 50-tkou!

Claudia Schiffer
Claudia Schiffer
Zdroj: SITA
27.08.2017 11:00

TALIANSKO - Stále rovnako očarujúca! Claudia Schiffer patrí medzi ikony svetového modelingu. A hoci má na krku pomaličky 50-tku, stále ju možno smelo označiť za božskú. Vo svojich 47 rokoch sa totiž pýši peknou tváričkou s minimom vrások a jej figúra je aj dnes hodná obdivu. Dôkazom sú paparazzi fotky z dovolenky, ktoré zachytávajú krásnu blondínku v plavkách.


Aj ona zastavila čas! Mnohé prominentné dámy sa o svoj zovňajšok príkladne starajú a udržiavajú sa v skvelej kondícii. Človeku sa potom pri pohľade na ne až nechce veriť, koľko majú rokov. K nim rozhodne patrí aj niekdajšia topmodelka Claudia Schiffer. 

Rodáčka z Nemecka oslávila v týchto dňoch 47. narodeniny, no dokonalým vzhľadom hravo strčí do vrecka aj mladšie dámy. Nezanedbáva ani svoju figúru a po troch deťoch sa stále môze pochváliť štíhlymi krivkami. 

Tie predviedla v plnej párade počas dovoelnky, ktorú trávi s najbližšími na jachte v Taliansku. Paparazzi nafotili slávnu blondínku v dvojdielnych plavkách. Pohľad na ňu je veru príjemný nielen spredu, ale aj zozadu.    

FOTO krásnej Claudie Schiffer nájdete v GALÉRII>>

Má podľa vás Claudia Schiffer dobrú postavu?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 669Galéria

Claudia Schiffer Claudia Schiffer vyzerá v Claudia Schiffer sa aj Claudia Schiffer Claudia Schiffer akoby nestarla. Claudia Schiffer vyzerá skvele

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články