Štvrtok28. september 2023, meniny má Václav, zajtra Michal, Michael, Michaela

Známa prsaňa pretŕčala dcérku: Výraz jej tváre... To musíte vidieť!

Nicole Coco Austin Zobraziť galériu (7)
Nicole Coco Austin (Zdroj: Instagram)

NEW YORK - Chúďatko! Nie je tajomstvom, že Nicole Austin (37), známa pod prezývkou Coco je rada stredobodom pozornosti. Silikónová blonínka sa spoločne s manželom, raperom Ice-T (59) zúčastnili newyorkskeho týždňa módy. Dokonca sa prešli po prehliadkovom móle, kde im robila spoločnosť aj ich ročná dcérka Chanel. No kým sa prominentní rodičia spokojne usmievali, ona nebola vôbec nadšená.

New York Fashion Week prilákal do Veľkého jablka mnohých dizajnérov, aj vychytené, či menej známe hviezdy šoubiznisu. Svojich päť minút slávy si na móle užili tiež Nicole Austin a jej manžel Ice-T. Prominentná dvojica predvádzala pre športové značky. 

Ich outfity si ale všímal málokto. Oči prítomných sa upierali najmä na dcérku dvojice - rozkošnú Chanel. Tá prehliadku ako-tak zvládla. Pri pohľade na fotky zo zákulisia je však jasné, že sa tam necítila najlepšie. Kým sa jej slávna mama do objektívov šťastne usmievala, ona sa rozkošne mračila.  

Coco sa fotkami z prehliadky pochválila aj na sociálnych sieťach. „Rozkošné dieťatko a krásna rodina. Vyzeráte fantasticky,” zhodujú sa fanúšikovia blonďavej silikónky. Nájdu sa však medzi nimi aj takí, ktorí jej výčítajú, že Chanel zbytočne pretŕča.

Nicole Coco Austin
Zobraziť galériu (7)
Nicole Coco Austin sa na fotografov spokojne usmievala. Jej dcérka Chanel nebola vôbec nadšená.  (Zdroj: profimedia.sk)
  

Nicole Coco Austin
Zobraziť galériu (7)
Nicole Coco Austin, Ice-T a ich dcérka Chanel sa predviedli v rámci newyorkského týždňa módy.  (Zdroj: Instagram)

Viac o téme: Coco AustinIce-T
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu