°C

Sobota, 30. máj 2020. Meniny má Ferdinand, zajtra Petronela, Petrana.

Promi manželka ukázala holý zadok: Toto robí pre to, aby ho mala dokonalý!

Coco Austin a Ice-T tvoria ppomerne zaujímavý pár.
Coco Austin a Ice-T tvoria ppomerne zaujímavý pár.
Zdroj: Instagram
11.02.2020 22:00

LOS ANGELES - Ani náznak celulitídy! Nicole Coco Austin (40) sa zvditeľnila ako tanečnica a glamour modelka. Verejnosť ju však vníma aj ako manželku rapera menom Ice-T (61). Ten nikdy nemal problém s tým, že sa jeho žena pretŕčala v úsporných outfitoch alebo miniatúrnych bikinách. Aktuálne sa na instagrame pochválila fotkou obnaženého zadku. Aha!


Coco Austin nikdy nepatrila medzi hanblivky. Dokonca aj v čase, keď pod srdcom nosila svoju dcérku, sa pretŕčala v pomerne vulgárnych kreáciách. A nič sa nezmenilo ani teraz, keď je pyšnou mamičkou. Výstredná silikónka si potrpí na to, aby boli s malou Chanel vždy dokonale zladené.

Coco však nezabúda ani na svojich mužských priaznivcov. Aj v uplynulých dňoch v plnej paráde vystavila na obdiv svoj kyprý zadok. Na instagrame zverejnila zábery z kliniky, na ktorej podstúpila procedúru zameranú na to, aby mala pozadie podľa svojich predstáv. 

Fanúšikovia známej silikónky nešetrili chválami. „Tvoje telo je úžasné. Si veľmi sexi. Ice-T je šťastný muž,” znejú vybrané z komentárov. Čo na postavu raperovej ženy hovoríte vy?

Coco sa s fanúšikmi podelila aj takéto zábery.
Coco Austin
Zdroj: Instagram

Coco Austin sa o svoje krivky takto stará.
Coco Austin
Zdroj: Instagram

 

Má podľa vás Coco sexi postavu?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 721Galéria

Coco Austin a Ice-T Coco sa s fanúšikmi Coco Austin sa o Coco Austin so svojou Coco Austin má s Coco Austin Coco Austin Coco Austin

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články