°C

Piatok, 5. jún 2020. Meniny má Laura, zajtra Norbert.

Slávna prsaňa v mini: Au, kto ju ťapne po zadku, trpko to oľutuje!

Coco Austin
Coco Austin
Zdroj: profimedia.sk
12.09.2019 20:00

NEW YORK - Táto žena vie zaujať! Tanečnica, glamour modelka a manželka rapera menom Ice -T (61) - Coco Austin (40) rozhodne nepatrí medzi šedé myšky. Blonďavá prsaňa priam zbožňuje provokatívne outfity, ktorými v minulosti ľuďom neraz vyrazila dych. Poriadne bizarnú kreáciu predviedla v spoločnosti aj v týchto dňoch. Veď, pozrite!


Coco Austin je známa tým, že svoje silikónové prednosti a kyprý zadok rada ukáže svetu. Šokovať vedela dokonca aj v čase, keď bola tehotná. Dnes má už zo svojej takmer 4-ročnej dcérky Chanel parťáčku a jej instagramový profil, je plný záberov, na ktorých sú Coco a Chanel rovnako oblečené. 

Coco a Chanel v rovnakých outfitoch.
Coco Austin
Zdroj: Instagram

Keď si však Coco vyrazí do spoločnosti a jej dcérka Chanel doma sladko spí, volí oveľa odvážnejšie a provokatívnejšie kreácie. Jednu takú vyvetrala aj na stredajšom žúre. Blondínka mala na sebe latexový top a sukňu z rovnakého materiálu, ktorý obopínal jej krivky. Zaujímavé však je, že krátka sukňa mala na sebe množstvo ostňov. 

Je teda pravdepodobné, že prsnatá blondínka si počas večera vôbec nesadla. A hoci jej kyprý zadok by určite mnohých mužov zvádzal k tomu, aby si po ňom tľapli, kvôli ostňom by zrejme máloktorý nabral odvahu. Čo poviete?

Coco Austin sa predviedla v takejto nebezpečnej sukni.
Coco Austin
Zdroj: profimedia.sk

Coco Austin a jej manžel, raper Ice-T takto pózovali fotografom.
Coco Austin
Zdroj: profimedia.sk

Páči sa vám outfit, v ktorom sa Coco Austin predviedla?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 382


 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články