Najsexi žena sveta opäť mamou: Hercovi z Beverly Hills porodila tretie dieťa! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Najsexi žena sveta opäť mamou: Hercovi z Beverly Hills porodila tretie dieťa!

Megan Fox
Megan Fox, Zdroj: SITA
10.08.2016 15:30

LOS ANGELES - Americká herečka a modelka Megan Fox a jej manžel, herec Brian Austin Green, majú tretie spoločné dieťa. Radostnú správu ako prvá priniesla relácia E! News a následne ju potvrdil týždenník People s odvolaním sa na zdroj z okolia páru. Chlapček, ktorý je už tretím synom dvojice, sa narodil vo štvrtok 4. augusta a rodičia sa ho rozhodli pomenovať Journey River.


Informácia o tehotenstve 30-ročnej herečky sa dostala na verejnosť v apríli po tom, ako o ňom informoval spomínaný týždenník. Rodáčka z Oak Ridge v Tennessee sa následne zúčastnila na CinemaCone v Las Vegas, kde už mala viditeľné tehotenské bruško. 

Fox a Green spolu začali chodiť v roku 2004, pričom herečka mala v tom čase 18 rokov, zatiaľ čo Green už tridsať. Zasnúbili sa v roku 2006, o tri roky neskôr zasnúbenie zrušili, no nasledujúci rok sa zasnúbili znova a krátko na to sa aj vzali. Okrem novorodeného Journeyho Rivera majú spolu aj takmer štvorročného Noaha a dvojročného Bodhiho. Vlani v auguste oznámili rozchod, pričom o niekoľko dní neskôr podala Fox aj žiadosť o rozvod. V ostatnom čase je však možné vídať oboch hercov, ako spolu aj napriek neukončenému rozvodovému konaniu trávia čas, pričom spolu naďalej bývajú. 

Megan Denise Fox sa preslávila stvárnením Mikaely Banes vo filme Transformers (2007). Túto rolu si zopakovala aj v pokračovaní Transformers: Pomsta porazených (2009). Okrem toho sa predstavila napríklad v snímkach Spoveď kráľovnej strednej školy (2004), Ako sa zbaviť priateľov a zostať úplne sám (2008), Pozor, hryzie! (2009), Jonah Hex (2010), Plánované rodičovstvo (2011), Diktátor (2012) alebo Ninja korytnačky (2014). Spolu s Dominicom Monaghanom si v roku 2010 zahrala v klipe k piesni Love The Way You Lie od Rihanny a Eminema. Fox zdobila titulky časopisov ako Maxim, FHM, GQ, Esquire či Elle. 

Štyridsaťdvaročný Brian Austin Green sa dostal do povedomia najmä vďaka tínedžerskému seriálu Beverly Hills 90210 (1990 - 2000), v ktorom sa predstavil ako David Silver. Okrem spomínaných troch synov s Fox má aj ďalšieho syna Kassiusa z predchádzajúceho vzťahu s Vanessou Marcil. 


Galéria

Megan Fox Megan Fox a Brian Megan Fox, Brian Austin Herečka Megan Fox sa Megan Fox Megan Fox

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články