Známa speváčka spadla na úplné dno: Ožratá a vyzlečená sa váľala po ulici! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Známa speváčka spadla na úplné dno: Ožratá a vyzlečená sa váľala po ulici!

Kerry Katona si na letisku vyrobila poriadnu hanbu.
Kerry Katona si na letisku vyrobila poriadnu hanbu.
Zdroj: profimedia.sk, twitter
04.04.2016 22:00

KANÁRSKE OSTROVY - Tá sa ale predviedla! Kerry Katona (35), ktorá kedysi účinkovala v obľúbenej speváckej formácii Atomic Kitten, by sa mala poriadne zamyslieť nad svojím správaním. Päťnásobná mamička si totiž pred pár dňami vyrazila za oddychom. Na letisku si však vyrobila brutálnu hanbu, keď sa pod vplyvom alkoholu váľala po zemi a usilovala sa vyzliecť zo šiat.


Toto má od vzornej matky ďaleko! Kerry Katona má síce len 35 rokov, no stihla toho už dosť veľa. Speváčka, ktorá účinkovala aj vo viacerých reality šou, má za sebou tri nevydarené manželstva a päť ratolestí. Blondínka sa síce prezentuje ako dokonalá mamička, no nad tým, čo nedávno predviedla, sa mnohí pohoršia. 

Kerry sa vybrala na dovolenku na Kanárske ostrovy, kde prišla značne podgurážená. Je zázrak, že sa jej vôbec podarilo vystúpiť z lietadla. Pred letiskom ju totiž nafotil jeden z cestujúcich, ktorého správanie známej blondínky dosť šokovalo. „Nešlo ju prehliadnúť. Bola veľmi hlučná. Akoby chcela, aby si ju každý všimol. Váľala sa po zemi a mala problém udržať rovnováhu,” povedal pre Daily Mail.

Blondínka sa k incidentu nevyjadrila. Na sociálnych sieťach si však našla viacero kritických komentárov, ktoré postupne vymazala. Navyše pridala aj fotky z narodeninovej oslavy svojej dcérky, aby každý videl, že vie byť aj milujúcou matkou. 

Ožratá Kerry Katona sa váľala po zemi a popri tom sa aj vyzliekala.
Kerry Katona
Zdroj: profimedia.sk

Mala by sa podľa vás Kerry nad svojím správaním zamyslieť?

37 % nie
áno 63 %

Hlasovalo: 723Galéria

Kerry Katona si na Ožratá Kerry Katona sa Kerry Katona sa na Kerry Katona s jedným Kerry Katona Kerry Katona bola členkou

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, twitter, facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články