Známa cicuška odhodila bikiny: Ehm, škoda slov! | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Známa cicuška odhodila bikiny: Ehm, škoda slov!

Kerry Katona
Kerry Katona
Zdroj: profimedia.sk
23.10.2018 22:00

THAJSKO - Bez hanby! Kerry Katona (38) bola svojho času súčasťou úspešnej formácie Atomic Kitten. S pribúdajúcimi rokmi púta pozornosť skôr účinkovaním v rôznych reality šou, než spevom. Dosť sa toho zmenilo aj v jej súkromí a zub času sa podpísal ina jej zovňajšku. Blondínkino sebavedomie je však dosť vysoké. Potvrdila to počas aktuálnej dovolenky, kde sa na slniečku opekala hore bez.


Sebavedomie jej nechýba! Britský šoubzinis je pomerne cekom bohatý na skrachovalé celebritky, ktoré robia všetko pre to, aby sa o nich hovorilo. Spomenúť možno Katie Price, Lisu Appleton, Danielu Westbrook, či niekdajšiu speváčku menom Kerry Katona. 

Posledná spomínaná sa aktuálne nachádza na dovolenke v Thajsku, kde neušla pozornosti paparazzov. Bodaj by nie! Popri bazéne sa totiž promenádovala len v plavkových nohavičkách a holé vnady si slnila celkom bez hanby. 

Treba dodať, že Kerry s odhaľovaním sa nemala nikdy problém. Dokonca sa ochotne pretŕčala aj v čase, keď boli jej tvary ešte kyprejšie. A hoci pohľad na ňu ulahodí asi máloktorému chlapovi, nejednej žene táto fotka dodá sebavedomie. 

Kerry Katona sa pretŕčala hore bez.
Kerry Katona
Zdroj: profimedia.sk

Má podľa vás Kerry peknú postavu?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 1155Galéria

Kerry Katona Kerry Katona sa pretŕčala Kerry Katona sa pretŕča Kerry Katona Kerry Katona je štvornásobnou Kerry Katona

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články