°C

Streda, 12. august 2020. Meniny má Darina, zajtra Ľubomír.

Známa speváčka hore bez: Cica, veď ich máš ako placky!

Kerry Katona
Kerry Katona
Zdroj: profimedia.sk
22.07.2018 20:00

MARBELLA - Má sa čím chváliť?! Kerry Katona (37) sa do povedomia verejnosti dostala vďaka účinkovaniu v speváckej formácii Atomic Kitten. V priebehu rokov došlo k výrazným zmenám, čo sa jej súkromia týka, iný je aj jej vzhľad. Usmievavá blondínka sa v týchto dňoch pýši o čosi štíhlejšou figúrou, ktorú vystavila na obdiv spolu s holými prsiami.


Španielská Marbella je obľúbeným dovolenkovým miestom viacerých hviezd z Veľkej Británie. Aktuálne tam relaxuje aj niekdajšia speváčka Kerry Katona. Tá neušla pozornosti paparazzov. A niet sa čo čudovať. Pred ich objektívmi sa totiž premávala hore bez. 

Kerry má aktuálne sebavedomia na rozdávanie. V poslednej dobe sa jej podarilo čo-to schudnúť, a tak je jej instagramový profil plný záberov, na ktorých polonahá pretŕča svoje krivky. 

Je ale otázne, či pohľad na jej ovisnuté prsia v niekom vyvolal pozitívne pocity. Viacerí nám zrejme dáte za pravdu, že by známa blondínka urobila lepšie, keby si vrchný diel bikín radšej nevyzliekala. 

Kerry Katona bez ostychu otrčila holé vnady.
Kerry Katona
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Kerry Katona Kerry Katona bez ostychu Kerry Katona sa chváli Instagramový profil speváčky Kerry Kerry Katona Kerry Katona si nové Kerry Katona Kerry Katona na paparazzi

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články