Najcelebritnejšia rodina sa okázalo pretŕčala: Luxusné kožuchy, dotrhané handry! | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Najcelebritnejšia rodina sa okázalo pretŕčala: Luxusné kožuchy, dotrhané handry!

Prominentné sestry sa okázalo pretŕčali.
Prominentné sestry sa okázalo pretŕčali.
Zdroj: Instagram
12.02.2016 20:00

NEW YORK - Strhli na seba všetku pozornosť! Azda najsledovanejšou a najdiskutovanejšou rodinou súčasnosti je klan Kardashianovcov. Prominentné sestry provokujú na televíznych obrazovkách, na webe a kdekoľvek sa objavia. V závere týždňa sa všetky zišli na módnej a hudobnej šou Kanye Westa (38), ktorý je manželom jednej z nich. Nedá sa však povedať, že popri "načančaných" hviezdach mal šancu zažiariť.


Kdekoľvek sa objaví niektorá z Kardashianiek, je o rozruch postarané. Asi si viete predstaviť, ako to vyzerá, keď sa niekde ukážu všetky naraz. Taká situácia nastala na aktuálnom newyorskom týždni módy, ktorý odštartoval svojou šou Kanye West. Ten popri módnej kolekcii predstavil aj svoj nový album. 

Rapera a dizajnéra prišla podporiť jeho manželka Kim, ktorá sa opäť predviedla s výraznými blond vlasmi a luxusnom kožuchu. Vo VIP priestoroch jej robili spoločnosť nemenej slávne sestry, malá dcérka, mama Kris a otčim Bruce Jenner, ktorý podstúpil zmenu pohlavia a dnes je z neho Caitlyn. Všetky dámy prišli vyobliekané v luxusných kožuchoch, pod ktorými mali bohato zdobené šaty, či dotrhané kúsky z Westovej kolekcie. 

Okrem známych krások bol stredobodom pozornosti aj basketbalista Lamar Odom (manžel Khloé Kardashian), ktorý sa v spoločnosti ukázal prvýkrát po škandále, keď ho v nevestinci našli zdrogovaného a v bezvedomí.

Krásky z klanu Kardashianovcov, vrátane Caitlyn Jenner (druhá sprava), ktorá sa narodila ako muž.
Najcelebritnejšia rodina sa okázalo
Zdroj: Instagram

Takto vyzerá najnovšia kolekcia rapera a dizajnéra Kanye Westa.
Najcelebritnejšia rodina sa okázalo

Páči sa vám módna tvorba Kanye Westa?

91 % nie
áno 9 %

Hlasovalo: 412Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články