°C

Pondelok, 28. september 2020. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela.

Moja mama je najsexi: Hviezda zverejnila FOTO v bikinách a... Wau!

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Zdroj: Instagram
09.10.2019 22:00

LOS ANGELES - Aká matka, také dcéry! Kardashianky sú fenoménom. Ľudia kontroverznú famíliu buď zbožňujú, alebo nenávidia. Každá zo sestier má slušnú fanúšikovsku základňu a zhruba 30 miliónov followerov má na instagrame aj ich mama Kris (63). Tá bola v mladosti poriadna šupa, pozrite sa!


Kardashianky sa na sociálnych sieťach bežne chvália fotkami v bikinách a úsporných outfitoch. Kim si v týchto dňoch pre svojich priaznivcov pripravila príjemné prekvapenie. Na instagrame zverejnila archívnu fotografiu mamy Kris v bikinách. 

„Kto je viac sexi ako moja mama po pôrode môjho brata,” pripísala k fotke brunetka. Kris mala v tom čase za sebou už štyri tehotenstvá a treba uznať, že figúru mala priam výstavnú. Neskôr sa jej ešte narodili dve dcéry.   

Pod fotografiou sa objavilo množstvo pochvalných komentárov. Viacerí fanúšikovia slávnej famílie sa ešte dokonca zhodli, že 63-ročná tmavovláska má šmrnc aj na staré kolená.   

KIm Kardashian zverejnila na instagrame zaujímavú fotku z archívu svojej mamy.
Moja mama je najsexi:
Zdroj: Instagram

Patríte medzi fanúšikov Kardashianiek?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 441Galéria

Kim Kardashian KIm Kardashian zverejnila na Kris Jenner Kris Jenner so svojim Kris Jenner so svojimi Kris Jenner sa za Kris Jenner

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články