Stará Kardashianka v bikinách: Babka na zahryznutie! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Stará Kardashianka v bikinách: Babka na zahryznutie!

Kris Jenner
Kris Jenner
Zdroj: SITA
31.07.2017 17:00

CANNES - Nezaostáva za nimi! Reč je o hlave klanu Kardashianovcov - matke zbožňovaných aj nenávidedných sestier - Kris Jenner. Tá o pár mesiacov oslávi 62. narodeniny, no provokuje rovnako rada, ako jej podarené ratolesti. Mediá v uplynulých dňoch zaujala fotkou v bikinách. Vraj v nich dokonca vyzerá na zahryznutie. Tak čo, súhlasíte?!


Kris Jenner si momentálne užíva oddych a relax na prepychovej jachte v spoločnosti priateľov. Prostredníctvom instagramu ospevuje krásy Grécka či Francúzska. Jej dcéra Khloé však na sociálnej sieti zverejnila oveľa zaujímavejší záber. Celému svetu sa prostredníctvom neho pochválila, že jej mama Kris je v skvelej kondícii. 

Na spmínanej fotke pózuje 61-ročná krátkovláska v úsporných bikinách. „Kris Jenner je na zahryznutie,” napísala k momentke Khloé. Tiež poukázala na to, že jej mama priviedla na svet šesť ratolestí.

Len na doplnenie, rovnaký je aj počet jej vnúčat. Posteľ hlave Kardashianovského klanu zohrieva o 25 rokov mladší milenec Corey Gamble.  

FOTO Kris Jenner v bikinách nájdete v GALÉRII>>

Má podľa vás Kris Jenner dobrú postavu?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 194Galéria

Kris Jenner Takto vyzerá 61-ročná Kris Kris Jenner si užíva Kris Jenner v spoločnosti Kris Jenner so svojími Kris Jenner a jej Kris Jenner provokuje rovnako

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články