°C

Streda, 2. december 2020. Meniny má Bibiana, zajtra Oldrich.

Tehotná vojvodkyňa ako krutá tyranka: Kate, do čoho si sa to navliekla?!

Kate Middleton pripomínala krutú Cruellu z rozprávky 101 dalmatíncov.
Kate Middleton pripomínala krutú Cruellu z rozprávky 101 dalmatíncov.
11.03.2015 20:00

LONDÝN – Ako z rozprávky! Tehotná vojvodkyňa Kate Middleton (33) je považovaná za najštýlovejšiu dámu britskej kráľovskej rodiny. Občas sa však aj ona objaví v spoločnosti v outfite, ktorý možno označiť ako krok vedľa. Príkladom sú šaty s dalmatínskou potlačou typickou pre krutú zlodejku psíkov Cruellu.


Vie to aj lepšie! Kate Middleton už čoskoro privedie na svet svoje druhé bábätko, no povinnostiam vyplývajúcim z jej postavenia sa ešte naplno venuje. Pred pár dňami sa napríklad zúčastnila umeleckej výstavy, kde už tradične rozdávala úsmevy na všetky strany. Sympatickej brunetke tehotenstvo mimoriadne prospieva a aj napriek medializovaným informáciám, že za múrmi paláca panuje dusná atmosféra, vyzerala spokojne a šťastne.

Celkový dojem však trošku kazil outfit, ktorý si Kate na danú príležitosť obliekla. Obľúbená brunetka totiž stavila na šaty s výraznou dalmatínskou potlačou, ktorá je typická pre rozprávkovú postavičku Cruellu. Tá v Disneyho príbehu robí všetko preto, aby si z kože malých psíkov mohla dať urobiť luxusný kabát. Vojvodkyňa, našťastie, kvôli šatám žiadne zvieratko netýrala. Očiam módnych kritikov ale príliš neulahodila. Takýto druh potlače bol totiž trendy v roku 2011. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Kate Middleton pripomínala krutú Kate Middleton rozdávala na Kate Middleton sa povinnostiam Kate Middleton sa obliekla Kate Middleton vďaka potlači Dalmatínska potlač je typickým Kate Middleton je považovaná Kate Middleton vyzerá v

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články