Koniec kariéry Kim Kardashian? Jej telo špatí kožná choroba! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Koniec kariéry Kim Kardashian? Jej telo špatí kožná choroba!

Kim Kardashian u lekára.
Kim Kardashian u lekára.
27.07.2011 19:00

LOS ANGELES – Jej dni pred objektívom sú možno zrátané! Aspoň tak svoju situáciu vidí televízna hviezda Kim Kardashian (30), ktorá bola nútená navštíviť dermatológa. A to, čo sa dozvedela z jeho úst, jej doslova vyrazilo dych. Červené fľaky, ktoré hyzdia jej sexi krivky, nie sú liečiteľné!


Zavesí kariéru na klinec? Aj keď z profesionálnych fotografií krásna tvár Kim Kardashian tak skoro zrejme nezmizne, v prípade televíznych obrazoviek to až také isté nie je. Tmavovláska totiž nedávno navštívila kožného lekára kvôli červeným škvrnám, ktoré sa jej z nôh rozšírili na celé telo. A to, čo spočiatku považovala len za istý druh vyrážky, ju nakoniec poriadne zaskočilo. Diagnóza znie: psoriáza!

„Nie je to liečiteľné?“ Kim neveriacky zopakovala doktorove slová v ambulancii. Ako totiž neskôr na kameru priznala, o psoriáze nepočula prvýkrát. Trpí ňou síce aj jej matka, známa tridsiatnička si však nikdy ani len nepomyslela, že by sa toto kožné ochorenie mohlo týkať aj jej: „Mama nikdy nebola posiata červenými bodkami po celom tele.“

Dôvod, pre ktorý sa Kim strachuje o svoju budúcnosť, je podľa jej slov nad slnko jasný: „Moja kariéra pozostáva z reklamných kampaní a z plavkových fotení. Ľudia nechápu ten tlak, keď musím vyzerať dokonale.“ To pravé zdesenie z jej strany však prišlo až vo chvíli, keď si uvedomila pravú podstatu reality šou o vlastnom živote, Keeping Up With The Kardashians. Fľaky, ktoré pred fotením ľahko zakryje mejkapom, sa totiž pri natáčaní videa maskujú oveľa ťažšie!

Myslíte si, že Kim kvôli psoriáze zavesí svoju kariéru na klinec?

80 % nie
áno 20 %

Hlasovalo: 407Galéria

Nástroje k článkuFOTO: E! online, isifa;
ZDROJ: Topky.sk;
VIDEO: E! online

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články