Pondelok16. jún 2025, meniny má Bianka, Blanka, zajtra Adolf

Na vdovu po Pomejem ZAÚTOČIL vlastný pes: Prišla o ČASŤ NOSA... FOTO len pre silné žalúdky!

Andrea Pomeje
Andrea Pomeje (Zdroj: Instagram AP)

PRAHA - Minulý rok spadla na pohár a rozrezala si šľachy na prste, no a aktuálne sa škaredo zranila opäť. Reč je o vdove po producentovi Jiřím Pomejem (†54), Andrei Pomeje (37). Na tmavovlásku zaútočil vlastný pes. Prišla pri tom o časť nosa... FOTO len pre silné žalúdky!

Galéria: Galéria Andrea Pomeje

Hrozivý moment nastal v stredu o pol siedmej večer. „Urobila som chybu. Na záhrade som zdvihla Quentina, keď nepretržite štekal na suseda, že ho odnesiem domov... On mi odkusol časť chrupavky!“ napísala dídžejka k fotke na sociálnej sieti Instagram, na ktorej si so slzami v očiach drží na nose zakrvavenú vreckovku. 

Okamžite zalarmovala plastického chirurga, na ktorého mala súkromné číslo a ten jej poradil, aby ranu vydezinfikovala a pokúsila sa zastaviť krvácanie. Na druhý deň už potom išla na tetanovku a operáciu. Mala však obrovské šťastie v nešťastí. Jej pes totiž nemá veľkú papuľu. „Inak by som mala preč možno aj špičku,“ zamyslela sa Andrea. 

„Pre mňa je to ponaučenie, že mu nesmiem obmedzovať jeho priestor v týchto záchvatoch. Je to 9-ročný pes a my ho máme ešte len 9 mesiacov... Stále nám ukazuje, čo má v hlave,“ pokračovala Pomeje, ktorá, samozrejme, situáciu oplakala, no psovi to nemá za zlé. Myslí si, že urobila chybu ona. Horšie však je, že všetko na vlastné oči videla jej 11-ročná dcéra. 

„Keď opomeniem určitú traumu z celej situácie, tak kus chrupavky mi stojí za to, že sa poučí aj ona a nebude ako ja strkať hlavu ku každému psovi, ktorého stretne,“ dodala tmavovláska, ktorá si je vedomá, že jej na nose zostane jazva, no plastický chirurg jej ho pekne zošil. „Z toho, ako zle to vyzeralo, to zošil a vymodeloval, aby tam nezostala veľká diera.“

Na vdovu po Pomejem
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: Instagram AP)

FOTO zraneného nosa v GALÉRII... Upozornenie: Len pre silné žalúdky! 

Galéria: Na vdovu po Pomejem ZAÚTOČIL vlastný pes: Prišla o ČASŤ NOSA... FOTO len pre silné žalúdky!

Viac o téme: Andrea Pomeje
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu