Piatok19. júl 2024, meniny má Šarlota, Dušana, zajtra Eliáš, Iľja, Eliána

7. kolo Let’s Dance: Loj v totálnom ŠOKU, Adelin TRAPAS a… Tento pár VYPADOL!

Potom už nastala avizovaná výmena párov. Televízia ukázala aj dokrútku z momentu, kedy súťažiacim režisér Pepe Majeský oznámil, čo ich čaká. Všetci boli v absolútnom šoku, no a najkomickejší výraz mal herec Juraj Loj, ktorý podľa všetkého neveril tomu, čo práve počuje. Tvorcovia dokonca vymysleli aj inú výmenu - na pôvodné miesto Viktora Vinceho sa na parket postavila Lucia Hlaváčková a moderátor zasa išiel do zákulisia medzi tanečníkov. 

Ako prvý vymenený pár sa predstavili Anička Jakab Rakovská a Matyáš Adamec, dvojica si zatancovala rumbu. „Tancovalo sa mi veľmi dobre, my sme si hneď sadli," povedala herečka, keď sa jej moderátorka pýtala, ako túto výmenu vnímala. „Malo to vysokú umeleckú hodnotu a prekrásne sa na to pozeralo," zhodnotila Tatiana Drexler, no dodala, že Anička mala opäť pokrčené kolená. Anna a Matyáš získali 30 bodov. 

7. kolo Let’s Dance:
Zobraziť galériu (14)
 (Zdroj: TV Markíza)

Tina dostala ako nového partnera Jaroslava Ihringa. Na parket sa postavili s tancom waltz. „Mne sa to mimoriadne páčilo. Pretože, Tina, ty si jedna z mála, čo tú palicu nepotrebuje. Ty máš veľmi krásne držanie v tom štandarde. Neviem, ako to robíš, ale robíš to výborne," pochválila ich Adela. „Moje oči surfovali šťastím celú dobu. Táto výmena dopadla veľmi dobre, ja som nadšená," vyjadrila sa Zuzana Fialová. Tina a Jaroslav si vytancovali 36 bodov. 

Viac o téme: Let's DanceTanec
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu