Piatok, 27. január 2023. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

DÔCHODCA Andrásy si užíva naplno: LUXUSNÁ PLAVBA… NEUVERÍTE, s kým bol!

Oliver Andrásy
Galéria fotiek (9)
Oliver Andrásy
Zdroj: Facebook O.A.

BRATISLAVA - Známy slovenský scenárista a tvorca niekoľkých zábavných relácií Oliver Andrásy (65) si už zaslúžene užíva život na dôchodku. A nemá sa veru zle. Biedu zjavne netrie. Svoje zárobky teraz investuje najmä do seba a cestuje po svete, najradšej loďou. Na poslednej luxusnej plavbe mu dokonca robila spoločnosť táto žena.


Nie je žiadnym tajomstvom, že kedysi naplno aktívny scenárista, moderátor a režisér Oliver Andrásy dal zbohom práci v televízii a vychutnáva si život na dôchodku. A to právom, keďže na svojom konte má množstvo zábavných relácií, ktoré sa mu zjavne oplatili.

Na spoločenských akciách sa už neukazuje tak často a radšej sa venuje svojej rodine a vnúčatám, no pred pár dňami si jednu nenechal ujsť. Zastihli sme ho na krste knihy od Petra Polláka s názvom Čaro rómskej kuchyne.

DÔCHODCA Andrásy si užíva
Galéria fotiek (9)
Zdroj: Topky/Ján Zemiar

Samozrejme, že sme si ho pri tejto príležitosti aj vyspovedali, a tak si moderátor okrem iného zaspomínal na svoje začiatky a oboznámil nás s tým, prečo sa rozhodol skončiť a taktiež...

„Nechcel som robiť až do posledného dychu, a tak som si povedal, že koľko už ja mám pred sebou, možno 10, 15 rokov života. Trošku sa budem teraz venovať sebe,“ začal náš rozhovor scenárista. Ako aj sám podotkol, počas pracovného nasadenia na seba vôbec nemal čas, a tak si to teraz chce všetko pekne vynahradiť. 

Oliver Andrásy
Galéria fotiek (9)
Oliver Andrásy
Zdroj: RTVS

Svojej profesii obetoval veľa, napriek tomu si rád spomína na všetky humorné relácie, ktoré vytvoril. A táto bola jedna z jeho srdcoviek. „Veľmi rád som robil ešte v rozhlase Humorikon a na základe toho, že to malo úspech, vznikla relácia Čo dokáže ulica. A potom som ako takú kratochvíľu vymyslel Aj múdry schybí. To som ani pôvodne nemyslel veľmi vážne,“ rozhovoril sa Oliver Andrásy pre Topky.sk.

Dlhé roky mu počas nakrúcania robila spoločnosť jeho kolegyňa, moderátorka, humoristka a príležitostná herečka Elena Vacvalová (64). Tú nespomíname len tak náhodne. Jeho odchodom do dôchodku sa totiž ich kontakty nepretrhli a neuveríte, kde si bok po boku užívali luxus. 

Elena Vacvalová a Oliver
Galéria fotiek (9)
Elena Vacvalová a Oliver Andrásy
Zdroj: Tv Markíza

„Stretávame sa v rámci osláv, narodenín a boli sme spolu v júni na lodi na Islande, tak sme spoločne dovolenkovali asi 4-krát. A teraz sme boli na takej dvojtýždňovej plavbe po Škótsku a Islande,“ prezradil Andrásy, ktorý nám aj týmto dal jasne najavo, že sa mu nevodí zle a môže si dopriať aj takýto oddych na úrovni.

To, ako vznikali spomínané relácie, ako sa dostal z rádia do televízneho vysielania a ešte oveľa viac sa dozviete v našom rozhovore vyššie.

DÔCHODCA Andrásy si užíva naplno: LUXUSNÁ PLAVBA… NEUVERÍTE, s kým bol!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články