Streda, 28. september 2022. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michael, Michaela.

Česká speváčka by chcela druhé dieťa ale... Lekári povedali rázne NIE!

Markéta Konvičková túži po ďalšom dieťatku.Galéria fotiek (1)
Markéta Konvičková túži po ďalšom dieťatku.
Zdroj: Instagram MK

PRAHA – Česká speváčka prešla ťažkou životnou lekciou. Pri prvom tehotenstve sa stal zázrak a aj napriek vyoperovanému vaječníku otehotnela prirodzenou cestou. Lekári jej však dávali nulovú šancu, ale aj tak sa jej sen naplnil. Teraz túži po druhom bábätku. Lekári však povedali rázne nie!


Markéta Konvičková (27) je známa hlavne vďaka šou SuperStar, kde sa objavila v roku 2009. Prešlo pár rokov a jej úspech ju sprevádzal všade. Rozbehla si svoju kariéru a jej spevácky sen sa mohol začať plniť.

Markéta Konvičková

Po 10 rokoch prišla pre Markétu obrovská rana. Fanúšikom sa doslova menila pred očami a mnohí nechápali jej zmene. Až sa nakoniec rozhodla po dlhom utajovaní prehovoriť o svojom zdraví. Začali jej vypadávať vlasy a po rôznych vyšetreniach zistila, že má na vaječníku zhubnú cystu. „Zistili, že išlo o vzácny druh nádoru,” prezradila v minulosti. Život ju naozaj nešetril a v súkromí to tiež nemala ľahké, keďže popri pracovnej kariére snívala aj o dieťatku.

Keďže speváčke museli vyoperovať vaječník, jej šance na otehotnenie boli podľa lekárov nulové. Neprestávala dúfať a v jej živote sa stal zázrak. Prišla som o vaječník a keď sme si mysleli, že je na čase nechať to otvorené, povedali mi, že mám nález na druhom vaječníku a čaká ma ďalšia operácia.“ Pri druhej operácii sa chystala nechať si zmraziť vajíčka, ale nakoniec sa dozvedela radostnú správu. Otehotnela a dnes sa môže pýšiť hrdým titulom MAMA.

Fanúšičky boli zvedavé, ako sa jej to podarilo. Veľa slivovice a kúpeľné prostredie. Ale nie, malá je zázrak,“ odpovedala úprimne. Dvojročná dcéra Amálka jej robí radosť každý deň, ale blondínka zatúžila aj po súrodencovi pre dcérku. Ďalšie dieťa však podľa lekárov vôbec nepripadá do úvahy. „Lekári tvrdia, že nie, ale ja verím na zázraky. Jeden leží tu na tejto fotografii,“ dodala na záver.

Život je niekedy nevyspytateľný a my speváčke prajeme aby sa jej sen o druhom dieťatku splnil ako ten prvý.

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články