Utorok, 16. august 2022. Meniny má Leonard, zajtra Milica.

Ďurianovej expartnera ZADRŽALI v Albánsku: 11 mesiacov na úteku... Hrozí mu 20 ROKOV väzenia!

Expartnera Marianny Ďurianovej zadržali po 11 mesiacoch na úteku v Albánsku.Galéria fotiek (4)
Expartnera Marianny Ďurianovej zadržali po 11 mesiacoch na úteku v Albánsku.

DURRES - V utorok popoludní v blízkosti mesta Durres v Albánsku zadržala polícia hľadaného expartnera Marianny Ďurianovej (45) Romana Doležaja (46). Na úteku bol celých 11 mesiacov. Teraz mu hrozí až 20 rokov väzenia!


„V Albánsku sa ho podarilo vypátrať a zadržať vďaka operatívnym poznatkom cieľových pátračov Prezídia Policajného zboru a vďaka výborným vzťahom v rámci zoskupenia ENFAST (Európska sieť tímov cieľového pátrania),“ informuje polícia. 

„Romana D. obvinil vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry zo zločinu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a z obzvlášť závažnej drogovej trestnej činnosti spáchanej závažnejším spôsobom konania, konkrétne po dlhší čas a v značnom rozsahu. Keďže bol Roman D. od augusta 2021 na úteku, súd na neho vydal medzinárodný aj európsky zatykač,“ uvádza ďalej polícia. 

Romanovi Doležajovi v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody s hornou hranicou 20 rokov. Len pred tromi rokmi sa pritom dostal z väzenia. V Hrnčiarovciach nad Parnou si odpykával svoj trojročný trest za spolupáchateľstvo na lúpeži a vydieraní. 

Ďurianovej expartnera ZADRŽALI v
Galéria fotiek (4)
Zdroj: ENFAST

Ďurianovej expartnera ZADRŽALI v Albánsku: 11 mesiacov na úteku... Hrozí mu 20 ROKOV väzenia!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články