Utorok, 18. január 2022. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

Parišková na krste ŽIARILA: Wau, Aneta, si ako z Hollywoodu!

Aneta Parišková vyzerá skvele.Galéria fotiek (17)
Aneta Parišková vyzerá skvele.
Zdroj: Vlado Anjel

BRATISLAVA - Tej to ale pristane! Toto si zrejme pri pohľade na fotky Anety Pariškovej (48) z krstu nových albumov Kandráčovcov, povedia mnohí. Sympatická jojkárka sa totiž zhostila úlohy moderátorky a krstnej mamy. Nuž, a pri tej príležitosti sa ozaj vyfintila. Veď pozrite!


S blížiacimi sa vianočnými sviatkami si obľúbená skupina Kandráčovci pripravila pre svojich priaznivcov a fanúšikov darček v podobe nového albumu s koledami. Krstnou mamou CD s názvom Pod Tatrami spí Ježiško bola Aneta Parišková, ktorá samotný krst aj moderovala. 

VIDEO: Aneta Parišková pokrstila nový album Kandráčovcov.

VIDEO: Rozhovor s Anetou Pariškovou o Vianociach. 

Okrem spomínaného albumu bolo do sveta uvedené aj ďalšie dielo. A to CD s názvom Malí Kandráčovci, na ktorom sa okrem muzikantov predviedli aj ich talentované ratolesti. Krstným otcom druhej novinky bol básnik a spisovateľ Ľubomír Feldek. 

„Ak vycítite vo vašich ratolestiach to, že majú radi hudbu, že majú talent na spev, na hranie, tak ich v tom prosím podporujte, pretože každý jeden muzikant, ktorý príde a je na tomto svete, tak ho obohatí,” odkazuje Kandráč rodičom, ktorí vo svojich deťoch takéto nadanie spozorujú.   

VIDEO: Rozhovor s Ondrejom Kandráčom.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Ondrej Kandráč a Aneta Parišková sú dobrými priateľmi. Hudobník spolu s kapelou hral na jojkárkinej svadbe, ktorá sa konala v lete 2019. Aneta sa vydala za Miroslava Polakoviča, ktorý žije a pracuje za veľkou mlákou - na Floride a spoločne si tam vytvorili druhý domov. 

A pri pohľade na to, ako prišla blondínka na krst nahodená, je zrejmé, že ani v Hollywoode by sa na červenom koberci rozhodne nestratila. Aneta mala na sebe trblietavé šaty, v ktorých jednoducho žiarila. 

Parišková na krste ŽIARILA:
Galéria fotiek (17)
Aneta Parišková vyzerala na krste jednoducho skvele.
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Parišková na krste ŽIARILA: Wau, Aneta, si ako z Hollywoodu!

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/zuz/Foto a VIDEO: Vlado Anjel Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články