Piatok, 3. december 2021. Meniny má Oldrich, zajtra Barbora.

Virálne VIDEO českých MISSiek: Po očkovaní má dlhšie vlasy, aj belšie zuby... ČOŽE?!

Video českých missiek sa stalo virálnym.
Video českých missiek sa stalo virálnym.
Zdroj: Facebook Miss ČR
28.10.2021 14:00

PRAHA - Rovnako ako u nás, aj u našich západných susedov sa snažia šíriť osvetu ohľadom očkovania proti Covid-19. Forma, akou ju podávajú verejnosti, je však často minimálne zaujímavá. Najnovšie začalo internetom kolovať video súťaže krásy Miss Českej republiky. A okamžite sa stalo hitom. Finalistky aktuálneho ročníka totiž spomínajú výhody očkovania... Jednej vraj po vakcíne narástli vlasy, druhá má belšie zuby. Čože?!


Nebrať koronavírus na ľahkú váhu je základ. O to viac v posledných týždňoch, keď denné čísla nakazených stúpajú. Jedným zo spôsobov prevencie pred jeho ťažkým priebehom je vakcinácia. U nás, ale aj u našich západných susedov, sa tak snažia šíriť osvetu, prečo je očkovanie dôležité. 

Najnovšie s touto informáciou začali narábať aj organizátori súťaže krásy Miss Českej republiky. Zverejnili video, v ktorom finalistky aktuálneho ročníka hovoria o výhodách očkovania. „Dievčatá pozrite, normálne sa mi po očkovaní predĺžili vlasy,“ hovorí jedna z finalistiek.

Jedna upozorňuje na to, že jej očkovanie predĺžilo vlasy.
Virálne VIDEO českých MISSiek:
Zdroj: Facebook Miss ČR

„Ja som vôbec netušila, že mi očkovanie môže až tak vybieliť zuby,“ pokračuje ďalšia kráska. Postupne tak všetky finalistky menujú „výhody“ vakcíny proti Covid-19 - zlepšená pleť, dlhšie nohy, predĺžené riasy. Dievčatá vo videu, samozrejme, nehovoria vážne. Video má upozorniť na dezinformácie spojené s očkovaním.

Druhá, že má vďaka vakcíne lepšiu pleť.
Virálne VIDEO českých MISSiek:
Zdroj: Facebook Miss ČR

 „Zveličenie spotu upozorňuje na kontroverznosť témy spojenej s očkovaním proti Covid-19,“ vyjadrili sa organizátori Missky. A toto posolstvo napokon odznie aj v závere videa: „Príde vám, že toto sa po očkovaní nemôže stať? A čo tie iné zaručené správy, ďakujeme, že ste sa nechali zaočkovať.“ A video zjavne splnilo svoj účel - osveta spolu s videom sa totiž internetom šíri rýchlosťou blesku.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Video českých missiek sa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články