Streda, 8. december 2021. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Fero Joke taký TRAPAS nečakal: Malá školáčka ho schladila behom sekundy!

Fero Joke
Fero Joke
Zdroj: Tv Markíza
21.10.2021 18:00

BRATISLAVA - Zamrzol mu úsmev na tvári! František Košarišťan je Slovákom dobre známy ako Fero Joke. Na sociálnych sieťach zabáva svojich fanúšikov vtipnými videami a má za sebou aj účinkovanie v šou Tvoja tvár znie povedome. Hoci by sa zdalo, že vtipkára len máločo dokáže vyviesť z miery... Opak je pravdou!


Už v stredu večer sa na obrazovky Markízy vráti úspešná šou Tvoja tvár znie povedome. V hlavnej úlohe sa však nepredvedú hviezdy nášho šoubiznis, ale skupinka talentovaných detí. Tí sa za pomoci odborníkov a mentorov z radov celebrít zmenia na slávne hviezdy. 

Úloha poradcu prischla aj Ferovi Jokeovi, ktorý bol jedným z účinkujúcich v poslednom ročníku. Tvorcovia ho priradili k 10-ročnej Nelke Kronauerovej a komik na prvé stretnutie s ňou zrejme nezabudne. Dievčatko ho totiž vítalo slovami „To kto je?!” a ozaj vôbec netušilo, s kým má dočinenia. 

VIDEO: Usmievavá Nela vôbec netušila, kto Fero Joke vlastne je. 

„Prekvapilo ma, že ma nepoznala. Čo je na jednej strane úplne pochopiteľné, keďže moja cieľová skupina sú ženy od 20 rokov. Veľmi sa ale teším, že aj napriek tomu, že o mne nič nevedela, našli sme si k sebe cestu. Baví ju môj humor a dokonca sme na tej istej úrovni zábavy. Zároveň vie, že z toho, že je zábavná, môže vyťažiť, čo je skvelé,” povedal k tomu Fero, ktorý sa netají tým, že šou Tvoja tvár znie povedome priam miluje. 

S mentorom je napokon veľmi spokojná aj súťažiaca Nelka. „Je veľmi kamarátsky, strašne milý a hlavne je s ním veľká zábava,” uviedla školáčka, ktorá si aj vďaka Ferovi odnesie z nakrúcania kopec skvelých zážitkov. 

Z Fera a Nely je napokon zohratá dvojka.
Fero Joke taký TRAPAS
Zdroj: TV Markíza

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuzFoto a
VIDEO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články