Piatok, 22. október 2021. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Známa Češka sa pochválila dcérou: Šialené meno, ale... Páni! Rastie z nej brutálna kráska

Veronika Žilková
Veronika Žilková
Zdroj: Instagram VŽ
24.09.2021 14:00

PRAHA - Tá sa teda vydarila! Veronika Žilková (59) patrí medzi celebrity, ktoré sú na sociálnych sieťach celkom aktívne. V týchto dňoch sa tam pochválila fotkou svojej dcéry Korduly. Tá oslávila 16. narodeniny a pri pohľade na ňu musí byť každému jasné, že o nej budeme ešte veľa počuť...


Veronika Žilková je v našich končinách známou herečkou. Zaujímavé však je nielen jej umelecké nadanie, ale tiež súkromie. A to má veru poriadne pestré. Sympatická blondínka je dvakrát rozvedená, jej aktuálnym manželom je od roku 2008 Martin Stropnický. Ten si ju bral v čase, keď mala päť detí. 

Veronika Žilková s manželom Martinom Stropnickým
Známa Češka sa pochválila
Zdroj: Instagram VŽ

Najstaršiu herečkinu dcéru - Agátu Hanychovú netreba nikomu predstavovať. Blondínka mala v tom čase aj synov Vincenta a Cyrila Navrátila. Druhý spomínaný sa narodil bez bránice, ktorú mu museli transplantovať. Veronika si povedala, že keď všetko dobre dopadne, musí to Bohu nejako odplatiť. A tak si adoptovala Markétu a Honzíka. 

Žilkovej a Stropnickému sa v roku 2005 narodila dcéra, ktorej dali netradičné meno Kordula. O dva roky neskôr porodila syna Melichara. Ten však necelých 200 dní po narodení zomrel kvôli vrodenej vade. 

V uplynulých dňoch Veronika nasmerovala pozornosť k milovanej dcére Kordulke. Tá totiž oslávila 16. narodeniny. Herečka pri tej príležitosti zverejnila na Instagrame jej fotku. A chvály od priateľov a priaznivcov nemajú konca-kraja. Nuž, právom. 

Kordulka ako rozkošné malé dievčatko...
Známa Češka sa pochválila
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Veronika Žilková Veronika Žilková so synom Veronika Žilková s manželom Z Korduly rastie krásna Agáta Hanychová so sestrou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články