Piatok, 22. október 2021. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Dráma v markizáckej šou Utajený šéf: Rýchly ZÁSAH zdravotníkov… Takmer si ublížil aj milionár Igor Rattaj!

Igor Rattaj bude dnes večer utajeným šéfom.
Igor Rattaj bude dnes večer utajeným šéfom.
Zdroj: Tv Markíza
22.09.2021 06:00

BRATISLAVA - Slovenský finančník Igor Rattaj (50) je známy svojím pozitívnym vzťahom k šoubiznisu. Objavil sa vo viacerých filmoch, hráva v divadle či dokonca vydáva svoj vlastný podcast. No a najnovšie sa rozhodol zúčastniť markizáckej šou Utajený šéf. A hneď tam musel riešiť nepríjemnú drámu... Takmer si však ublížil aj on sám!


Igor Rattaj je členom známej finančnej skupiny, ktorá vlastní aquaparky či niekoľko lyžiarskych centier u nás, ale aj v Česku či Rakúsku. No z času načas rád zabŕdne aj do šoubiznisu. Po filmoch, v ktorých sa objavil, divadle či podcastoch sa rozhodol, že si vyskúša aj účinkovanie v markizáckej šou Utajený šéf. 


Nové RATTATA: Ako Igor Rattaj prezliekal periny s chyžnou


A rovno si na vlastnej koži vyskúšal drámu. Zamaskovaný za výpomoc na kúpalisku bol totiž privolaný k nehode mladíka. Ten nešťastne spadol a zranil sa. Bolo ho preto treba preniesť na nosidlách a pomôcť mu. No a známy milionár neváhal a robil všetko to, čo mu skúsenejší kolega hovoril. 

Do záchrany mladého muža sa dokonca vložil tak veľmi, že si takmer sám ublížil. Na miesto nehody totiž bežal v šľapkách a tie sa mu v istom momente na nohe pretočili a bolo teda len obrovským šťastím, že sa na schodoch nepotkol a nerozbil si ústa. Dramatický moment si môžete pozrieť vo videu vyššie a viac uvidíte už dnes večer na Markíze!

Igor Rattaj musel v šou Utajený šéf riešiť aj drámu na kúpalisku.
Dráma v markizáckej šou
Zdroj: Tv Markíza

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Igor Rattaj bude dnes Igor Rattaj

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články