Sobota, 25. september 2021. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

HORÚCE FOTO Kollárovej najstaršej dcéry: Už je dospelá žena... NAHÁ V POSTELI!

Zverejnila FOTO z postele!
Zverejnila FOTO z postele!
Zdroj: Instagram B.K.
01.08.2021 17:00

BRATISLAVA - Predseda parlamentu Boris Kollár má k dnešnému dňu dovedna jedenásť detí. Tie mu porodilo desať mamičiek, prvou bola Stana Horňáková s ktorou má multiotecko dcéru Alexandru. Borisova najstaršia nedávno oslávila svoje 20-te narodeniny a... Fúú, tá už veru nie je žiadne "dievčatko"!


Saša je síce vzdelaná mladá dáma s veľkými ambíciami, ktorá sa nesnaží vyšplhať po otcovom chrbte, no zároveň občas rada zaprovokuje a nehanbí sa ukázať svoje krivky. A čerstvá dvadsiatnička najnovšie zverejnila naozaj poriadne horúci záber. 

Sexi blondínka sa už niekoľkokrát svojim fanúšikom na sociálnych sieťach ukázala v plavkách či v spodnej bielizni, začiatkom roka dokonca nafotila aj elegantné zábery, kde jej nahé telo zahaľoval len kabát. Tie však vznikli pod rukami profesionálneho fotografa a hoci bola Alexandra úplne holá, nepôsobila vyzývavo či provokatívne. 

HORÚCE FOTO Kollárovej najstaršej
Zdroj: Jan Zemiar

Oveľa intímnejšie pôsobia fotky, ktoré aktuálne zverejnila na svojom profile na Instagrame. Saša na nich totiž pózuje v posteli a hoci jej telo zahaľuje perina, ponecháva priestor mužskej fantázii a čerešničkou na torte je jej zvodný výraz. 

Nuž, je načase uznať si, že Saša už dávno nie je malým dievčatom svojho známeho otca a definitívne sa z nej stala atraktívna dospelá žena. 


Galéria

Zverejnila FOTO z postele!

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články