Pondelok, 14. jún 2021. Meniny má Vasil, zajtra Vít.

Finalistka Miss Slovensko: Je sestrou tejto krásky zo SuperStar... Pamätáte si ju?!

Sylvia Šulíková je sestrou súťažiacej zo SuperStar.
Sylvia Šulíková je sestrou súťažiacej zo SuperStar.
Zdroj: Ján Zemiar
18.05.2021 12:01

BRATISLAVA - Finalistka Miss Slovensko Sylvia Šulíková (24) pomotala hlavy viacerým Slovákom. Na Instagrame totiž zverejnila, že má stratenú dvojičku a má ňou byť moderátorka a bývalá misska Erika Bugárová (25). Dievčatá sa na seba naozaj veľmi podobajú, ale... TOTO je skutočná sestra blond krásky. Kedysi hviezdila v SuperStar!


VIDEO: Predstavenie finalistiek Miss Slovensko 2021

Finalistka Miss Slovensko Sylvia Šulíková rozhodne nie je neznámym menom. Nielen, že je uznávanou mejkap artistkou, ale čas od času sa ňou na svojom Instagrame chváli aj moderátorka Fashion Tv a bývalá misska Erika Bugárová. Dievčatá sú totiž kamošky a navyše sa na seba extrémne podobajú. 


Finalistky Miss Slovensko 2021: Tieto dievčatá bojujú o titul kráľovnej krásy!


„Áno, mám dvojičku a áno, veľakrát si nás mýlia, máme priateľov s rovnakým menom a bývajú vo vchodoch vedľa seba. To je život, to nevymyslíš. Susedia z nás musia mať chaos,“ zverejnila pred časom Bugárová. A naozaj, dievčatá vyzerajú, akoby ich jedna mater mala. Niet preto divu, že im mnohí fakt, že sú sestry, aj uverili. 

Sylvia Šulíková a Erika Bugárová sa naozaj veľmi podobajú. Sestry však nie sú.
Finalistka Miss Slovensko: Je
Zdroj: Instagram E.B.

V skutočnosti má však Sylvia inú sestru a tiež verejne známu. Volá sa Barbara Šulíková a diváci obľúbenej hudobnej šou Slovensko hľadá SuperStar ju môžu poznať pod prezývkou Pocahontas. Krásna tmavovláska hviezdila v tretej sérii a prebojovala sa až do posledného semifinálového kola, teda do TOP 14-ky. 

Finalistka Miss Slovensko: Je

Z tej potom vypadli dvaja chlapci a dve dievčatá a vznikla finálová desiatka, v ktorej boli napríklad Dominika Mirgová, Natália Hatalová či Vierka Berkyová. No a tesne pred bránami finálových kôl bohužiaľ vypadla Barbara Šulíková. V poslednom kole zaspievala pieseň Hello od Lionela Richieho. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články