Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Jojkárska moderátorka po škandále s XL modelkami: Drsný náklad... Debilita národa!

Drsný náklad!
Drsný náklad!
Zdroj: Ján Zemiar
20.04.2021 16:00

BRATISLAVA - Uplynulý víkend slovenským šoubiznisom zatriasol škandál prestížnych módnych dní. Na prehliadke totiž predvádzali molet modelky, tie však z finálneho zostrihu vymazali. Na túto šokujúcu udalosť už zareagovalo aj niekoľko známych tvárí, najnovšie aj bývalá jojkárska moderátorka Renáta Názlerová.


To, čo organizátori spôsobili návrhárke Andrei Koreňovej a jej modelkám, považuje za neprijateľné. Navyše, najnovšie sa ukázalo, že vytrihnutá bola i tanečnica, ktorú ako vrchol svojej prehliadky do šou zakomponovala dizajnérka Zlatica Hujbertová. 

Ako sme spomínali, tieto udalosti zamávali mnohými známymi tvárami. Vyjadrenie Renáty Názlerovej je však o čosi ostrejšie, než tie predchádzajúce. „Najprv takto. Vždy som debilné komentáre na ženy pri tele brala ako komentáre buď od ľudí príliš fixovaných na svoj zovňajšok ( a teda trochu povrchných) alebo od ľudí tak frustrovaných zo seba a svojho života, že jedinú chvíľku radosti, ktorú dokážu prežiť, je tá, keď pľujú svoje primitivizmy na iných," začala bývalá moderátorka a herečka. 

Potom prešla rovno k samotnej prehliadke a tomu, ako dopadla. „Zaráža ma, že aj v takej spoločnosti, akou je spolok organizujúci takúto udalosť, sú osoby s tak plytkými názormi. Predpokladám, že ani do hľadiska nebudú vpúšťané osoby, ktoré majú iný ako anorektický BM index. A vôbec, ani hendikepovaných nebudú pozývať, aby nepohoršovali svojim neestetickým zjavom," rozhnevala sa Názlerová. 

Renáta Názlerová sa ostro vyjadrila ku kauze vystrihnutých molet modeliek
Jojkárska moderátorka po škandále
Zdroj: Facebook R.N.

„A toto je presne ten rozdiel v posudzovaní elity národa. Niekto sa totiž môže domnievať, že zosobňuje onú elitu národa, v skutočnosti však ukazuje jednu z foriem debility národa.
Krásny deň všetkým krásnym ľuďom, nech už je vaša konfekčná veľkost akákoľvek,"
dodala na záver, pričom z jej slov je nad slnko jasné, čo si o usporiadateľoch myslí...

Jej krásna tvár nestačí. Aj Beáta Rusnáková bola z prehliadky vystrihnutá
Jojkárska moderátorka po škandále
Zdroj: Vlado Anjel

Na kilá navyše nedoplatila iba Michaela Gubranová, no aj dámy, ktoré kráčali pri nej. Ani jedna z nich sa do finálneho zostrihu nedostala.
Jojkárska moderátorka po škandále
Zdroj: Vlado Anjel


Galéria

Drsný náklad! Renáta Názlerová sa ostro Jej krásna tvár nestačí. Na kilá navyše nedoplatila

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články