Nedeľa, 9. máj 2021. Meniny má Roland, zajtra Viktória.

Z Nely Pociskovej je brutálna sexica: Taká vášnivá ešte NIKDY nebola!

Nela Pocisková ako sexi doktorka.
Nela Pocisková ako sexi doktorka.
Zdroj: TV Markíza
25.03.2021 10:30

BRATISLAVA - Jednoducho wau! Talentovaná speváčka a herečka Nela Pocisková (30) sa stala súčasťou šoubiznisu už počas dospievania. Viacerí ju preto mali zafixovanú ako mladučkú a ešte nevyzretú krásku. Tieto časy sú však už dávno preč! Nela sa stala dvojnásobnou mamičkou a dnes je z nej žena, z ktorej sexepíl priam srší. Najnovšie to dokazuje aj pred televíznymi kamerami. Aha!


Pribudli roky aj skúsenosti! Písal sa rok 2006, keď sa 16-ročná Nela Pocisková uchádzala o rolu v muzikáli Neberte nám princeznú. Ján Ďurovčík bol jej talentom nadšený a stal sa jej mentorom. Mladá Bratislavčanka zbierala jednu skúsenosť za druhou. Popri speve sa začala venovať aj herectvu. Jej prvá úloha bola v obľúbenom markizáckom seriáli Ordinácia v ružovej záhrade. 

Nela Pocisková v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade.
Nela Pocisková v seriáli
Zdroj: TV Markíza

Rovnakým hitom bol aj seriál Búrlivé víno. V ňom stvárnila Pocisková jednu z ústredných postáv. A hoci si zahrala už dospelú ženu, pôsobila stále naivne a romanticky. 

Nela pocisková - bez
Zdroj: Topky.sk

Počas práce na Búrlivom víne sa zblížila s kolegom Filipom Tůmom, s ktorým má synčeka Hektora a dcérku Lianku. Popri materských povinnostiach Nela hravo zvláda aj tie pracovné. Nie je tajomstvom, že pre Jojku nakrúca seriál, v ktorom stvárni lekárku. 

FOTO: Z Nely Pociskovej je dnes dospelá sexi žena. 

Zaujímavé je, že v bielom plášti sa predviedla aj v konkurenčnej Markíze, konkrétne v počine Pán profesor. Zrejme nám dáte za pravdu, že ako lekárka pôsobí Pocisková ozaj sexi. Jej šarmu neodolal ani seriálový učiteľ Samo Vozár, ktorého stvárňuje Tomáš Maštalír. Pri pohľade na upútavku pondelkovej časti vám zrejme padne sánka, keď uvidíte, ako sa na neho Nela vášnivo vrhla.

VIDEO: Nela Pocisková si zahrala v markizáckom seriáli Pán profesor.

Nela Pocisková ako sexi doktorka.
Nela Pocisková
Zdroj: TV Markiza

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

 


Galéria

Nela Pocisková ako sexi Nela Pocisková v seriáli Nela Pocisková Nela Pocisková Nela Pocisková Nela Pocisková Nela Pocisková a Filip Nela Pocisková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: TV Markíza, Instagram, Tv Joj, Ján Zemiar, Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články