Streda, 12. máj 2021. Meniny má Pankrác, zajtra Servác.

Konečne! Markizácki farmári to už netaja: Títo dvaja sú spolu!

Naozaj sú spolu!
Naozaj sú spolu!
Zdroj: Instagram XG
17.02.2021 12:01

BRATISLAVA - V markizáckej šou Farma vždy vznikajú nejaké páriky. Hoci Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav mali na obrazovkách fingovanú svadbu, nebolo jasné, či sa naozaj aj dali dokopy. Teraz to však konečne priznali.


V 12. sérii markizáckej Farmy sa odohrala fingovaná svadba - šťastný párik si zahrali Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav. Lenže mnohým sa zdalo, že by medzi nimi mohol byť vzťah aj v skutočnosti. Najmä Lukáš vyzeral, že sa mu Xénia veľmi páči. 

Konečne! Markizácki farmári to
Zdroj: Tv Markíza

Dvojica neskôr aj na sociálnych sieťach zverejňovala zábery, z ktorých bolo jasné, že sa stále stretávajú. Blondínka napríklad svojho farmárskeho kolegu ostrihala v rámci jeho vlogu. 

Teraz sa však rozhodli priznať pravdu. Obaja zverejnili na sieti Instagram fotografiu, na ktorej si dávajú pusu. Veľa sledovateľov im to praje a mnohí v komentároch použili slovíčko „Konečne.” 

Konečne! Markizácki farmári to
Zdroj: Instagram XG

Našli sa ale aj takí, ktorým prišla táto fotografia nafingovaná. Ďalší, ktorí túto dvojicu sledujú, ich však upozornili, že Xénia a Lukáš aj vo videostreame priznali, že naozaj tvoria pár a sú do seba zamilovaní. K otázke, ako dlho sú spolu, sa však nevyjadrili a zahovorili to v rámci aktuálneho výletu, ktorý si spolu dopriali. „Odkedy sme spolu? Kedy som sem prišla? V nedeľu... Tak od nedele,” vyhlásila so smiechom bývalá účastníčka súťaže krásy. 

Ich fanúšikovia si však možno pamätajú, že už vo videu o strihaní koncom januára Lukáš oslovil Xéniu: „Láska.”

Konečne! Markizácki farmári to
Zdroj: Instagram XG

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Naozaj sú spolu!

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články