°C

Štvrtok, 4. marec 2021. Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich.

Známy Slovák prehovoril: Toto bolo na Covide najhoršie a... Stále má následky!

Michal Gajdošech
Michal Gajdošech
Zdroj: TV MARKÍZA
21.01.2021 09:00

BRATISLAVA - Medzi ľudí, ktorí prekonali koronavírus, sa už zaradil aj známy model a bývalý účastník Farmy Michal Gajdošech. Hoci karanténa mu už skončila, stále sa pasuje s niektorými nepríjemnými následkami. A prezradil, ktoré príznaky vnímal ako najzávažnejšie.


Koronavírus už prekonal jeho otec, najnovšie má Michal Gajdošech už skúsenosť aj z prvej ruky. Rovnako, ako jeho rodič, aj on mal ľahší priebeh. „Musím sa priznať, že môj priebeh nebol veľmi vážny a určite som vo svojom živote prežil horšie chrípky, keď som sa cítil oveľa horšie. Nechcem ale, aby ste to brali na ľahkú váhu, nie každý môže mať také šťastie ako ja,” uviedol model na sieti Facebook. 

Známy Slovák prehovoril: Toto
Zdroj: Instagram M.G.

Napriek tomu sa ale stále pasuje s následkami, jeho stav sa nevrátil ešte stopercentne do takého stavu ako pred chorobou. Ako spomenul, čuch sa mu vrátil zatiaľ asi na 50% a chuť iba na 30%. 

Oveľa horšie však pociťoval iné príznaky. „Pre mňa najzávažnejší zo všetkých príznakov bola bolesť (tlak) za očami, ktorá neprestávala a trvala asi týždeň (dnes ju skoro už ani necítim). Asi tri dni ma trápila bolesť svalov (hlavne chrbát, zadok a stehná),” prezradil Michal. 

Aktuálne je už negatívny a doprial si aj prvú prechádzku v prírode. „Držím palce, nech to všetci zvládnete a čím skôr sa všetci zaočkujeme, tým skôr bude po pandémii,” odkázal na záver. 

Známy Slovák prehovoril: Toto
Zdroj: Tv Makíza


Galéria

Michal Gajdošech

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články