Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Stalo sa to zas: Najprv posteľové scény s Kramárom a potom... Tehotenstvo!

Maroš Kramár
Maroš Kramár
Zdroj: Jan Zemiar
20.01.2021 13:30

PRAHA - Herec Maroš Kramár je úspešný nielen u nás, ale aj u českých susedov. Navyše sa zdá, že svojim mladým kolegyniam nosí šťastie. Po tom, čo otehotnela jedna jeho seriálová milenka, naradili ju inou. A tá je teraz tiež tehotná!


Minulý rok sa pred kamerami udiala rošáda v posteli Maroša Kramára. Tehotnú Veroniku Arichtevu v seriáli Slunečná nahradila mladšia Eva Josefíková a výmenu urobili tvorcovia trochu netradične. Proste sa slovenský herec ráno prebudil vedľa inej ženy. 

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva
Zdroj: Tv Prima

Lenže aktuálne sa tvorcovia pasujú s rovnakým "problémom". Maroš Kramár akoby zafungoval ako taký bocian, čo nosí deti., Tehotná je totiž už aj Josefíková. „Bolo fajn, že tehotenstvo bolo pripravené už od Verči Arichtevy a moje brucho rástlo skryté pod tým molitanovým, ktoré mi vypchávali v kostymérni. Priznám sa, že práve toto dlho pomáhalo udržať moje skutočné tehotenstvo v tajnosti,” uviedla herečka. 

A čo na to Maroš? „Som rád, že prinášam to šťastie, aj keď neviem, či na tom mám zásluhu. Ale vážne. Som rád, keď sa to podarí. Keď na svet prichádza nový život, tak je to vždy pekné,” povedal pre portál Život v Česku. 

Stalo sa to zas:
Zdroj: Tv Prima

Stalo sa to zas:
Zdroj: Tv Prima


Galéria

Maroš Kramár Veronika Arichteva

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články