°C

Nedeľa, 7. marec 2021. Meniny má Tomáš, zajtra Alan, Alana.

Gottová napísala šokujúcu knihu o Karlovi: Rana pod pás... Stiahli ju z predaja!

Karel Gott s dcérou Dominikou
Karel Gott s dcérou Dominikou
Zdroj: Dominika Gottová/Poslední roky s Karlem
20.12.2020 20:59

PRAHA - Tá najšokujúcejšia informácie je už vonku! Dominika Gottová tvrdí, že po jej otcovi Karlovi Gottovi zostal okrem dcér aj maloletý syn. Vo svojej knihe Poslední roky s Karlem však údajne prezrádza aj ďalšie nepríjemné informácie. A jedno z kníhkupectiev za zvláštnych okolností tento titul zrazu z predaja stiahlo.


Dominika Gottová už začala v Česku predávať svoju knihu. Lenže tento týždeň zvolala tlačovú konferenciu, aby oznámila, že jedno z kníhkupectiev vyradilo titul z predaja. 

Karel Gott so svojím údajným synom
Gottová napísala šokujúcu knihu
Zdroj: archiv redakce Poslední roky s Karlem

Zákazníkom pritom predavači údajne tvrdia, že knihu stiahlo samotné vydavateľstvo. „Nie je pravda, že je kniha stiahnutá! Môj vydavateľ ma informoval, že žiadny taký pokyn nedal. nevydal ho ani distribútor knihy. Neprebehlo žiadne súdne pojednávanie, kniha teda nie je zakázaná. predajcovia tvrdia, že im pokyn prišiel e-mailom. Do tejto chvíle sme ale nedostali odpoveď, kto je autorom e-mailu a na základe čoho je kniha stiahnutá,” citoval Dominikino vyhlásenie z brífingu portál iDnes.cz. 

Ako Gottova dcéra pripomenula, kniha je plná bolestivej pravdy a vie si predstaviť, kto stiahnutie knihy zariadil. „Je neprípustné, aby bola týmto spôsobom obmedzovaná sloboda slova. Som pripravené sa s celým tímom brániť aj právnymi krokmi. Tuším, kto za celou situáciou stojí,” povedala Dominika. „Pravdivé slová nebývajú príjemné a príjemné slová nebývajú pravdivé. Pravda proste rodí nenávisť,” odkázala tým, ktorí predaj jej knihy v tejto konkrétnej sieti zastavili. 

Gottová napísala šokujúcu knihu
Zdroj: Dominika Gottová/Poslední roky s Karlem


Galéria

Karel Gott s dcérou Karel Gott so svojím

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články